آبی کلاسیک رنگ سال 2020

به گزارش وبلاگ بهسا، آبی کلاسیک تداعی گر آسمان شب است و به همین دلیل بسیاری از افراد می توانند با آن ارتباط نزدیکی برقرار نمایند.

آبی کلاسیک رنگ سال 2020

شرکت پانتون از رنگ آبی کلاسیک (Classic Blue) به عنوان رنگ پیشنهادی خود برای سال 2020 رونمایی نموده است. این رنگ یادآور آسمان گرگ و میش غروب است و آرامش محسور کننده ای را به همراه می آورد. احتمالا دیدن رنگ آبی کلاسیک شما را به یاد دریاچه ای آرام یا حتی لباسی خوش دوخت می اندازد. با وبلاگ بهسا همراه باشید.

ویژگی های رنگ سال 2020

این رنگ به جنسیت و فصل خاصی بستگی ندارد. می توانید این رنگ را در فصول مختلف سال و در هر مدل لباسی به کار ببرید. مهم نیست که لباس، یک پیراهن شب باشد یا یک دست کت و شلوار. علاوه بر این اگر دوست دار محیط زیست و سبک زندگی پایدار باشید، رنگ نیلگون آبی به راحتی از مواد طبیعی قابل استخراج است.

رنگ سال 2020 همانطور که از نامش پیداست، به شما ظاهری با اصالت می بخشد و آشفتگی دنیا امروز را که به دنیای فشن نیز راه پیدا نموده از بین می برد.

ترکیب رنگی با رنگ سال 2020

آبی کلاسیک + زرد: رنگ زرد از جمله رنگ هایی است که در کنار رنگ آبی و به خصوص رنگ سال 2020، جلوه بسیار خوبی به استایل می بخشد. رنگ زرد، رنگ متضاد آبی می باشد و ترکیب این دو رنگ توجه زیادی را جلب خواهد نمود.

آبی کلاسیک + آجری: رنگ نارنجی نسبت به زرد درخشندگی کمتری دارد و مات تر است و به همین علت تضاد کمتری ایجاد می نماید. این رنگ در کنار رنگ سال 2020 به خوبی جور می گردد و می توانید آن را به عنوان یک چاشنی هیجان انگیز در استایل خود به کار ببرید.

آبی کلاسیک + صورتی: اگرچه بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به سراغ استایل هایی بروند که توجه کمتری را به سمت خود جلب می کنند اما همیشه کسانی پیدا می شوند که عاشق پوشیدن لباس های متمایز و استایل های خاص تر هستند. اگر شما هم از جمله این افراد هستید، این ترکیب رنگ پیشنهادی مختص شماست!

آبی کلاسیک + سبز: بسیاری از ترکیب های رنگ که در دنیای فشن و طراحی به کار برده می گردد، از طبیعت الهام گرفته شده است. سبز و آبی کلاسیک نزدیکی زیادی به هم دارند و تضادی ایجاد نمی کنند اما در عین حال هر دو رنگ از جمله رنگ های سرد هستند و می توانند ظاهری خنک خلق کنند.

آبی کلاسیک + آبی: گاهی اوقات راه های ساده تری نیز برای ساختن استایل های جذاب وجود دارد. اگر می خواهید رنگ سال 2020 را به کمد خود اضافه کنید، می توانید آن را به همراه آبی های دیگر ست کنید. این روش به شما یاری می نماید تا استایل مونوکروم و خارق العاده ای بسازید و به یکی از پیشرویان در دنیای مد و فشن تبدیل شوید!

آبی کلاسیک + سفید: آبی کلاسیک رنگی آرام بخش است و ترکیب آن به همراه رنگ سفید، ظاهری پاک و خالص را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این ترکیب رنگ یکی از ترکیب های بسیار مناسب برای فصل تابستان به شمار می رود چرا که احساس خنکی بسیار زیادی به همراه دارد.

آبی کلاسیک + مشکی: رنگ مشکی نیز مانند سفید از جمله رنگ های خنثی است که در کنار همه رنگ ها ظاهری زیبا برای شما خواهند ساخت. بیراه نیست که بگوییم این ترکیب رنگ کم دردسرترین ترکیبی ست که می توانید به یاری آن از رنگ سال 2020 در استایل خود بهره ببرید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی سال جاری چه بارانی بپوشیم؟ را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "آبی کلاسیک رنگ سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبی کلاسیک رنگ سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید