آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان را توضیح داد.

آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان

محمد وحیدی در گفت وگو با پانا درباره آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان گفت: پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان بر اساس شرایط و مطالباتی که داشتند مربوط به سایر ارگان ها در سال 99، پیش تر پرداخت شده بود اما پاداش انتها خدمت فرهنگیان پرداخت نشده به جای مانده بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری مجلس پاداش انتها خدمت تمام فرهنگیان در سال 99 به طور کامل پرداخت شده است.

وحیدی در ادامه درباره پرداخت پاداش انتها خدمت سال 1400 بیان نمود: پرداخت این امر هنوز معین نیست زیرا تا انتها سال هیچ دستگاهی مشخص تکلیف نمی گردد تا اندازه مطالبات فرهنگیان برای امسال معین گردد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه شرح داد: دولت هم به صورت قانونی اجازه دارد تا انتها سال اقتصادی مشخص تکلیف پاداش انتها خدمت را انجام دهد.

لازم به ذکر است پاداش انتها خدمت فرهنگیان برای سال 99 به طور کامل به حساب فرهنگیان بازنشسته واریز شده است. عباس مقتدایی عضو کمیسیون امنیت ملی نیز در این باره گفته بود پیگیری های مستمری برای پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان انجام و پس از پیگیری از وزارتخانه های آموزش و پرورش و اقتصاد، این مطالبه نیز پرداخت شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید