شروع فعالیت مراکز واکسیناسیون کووید19 در منطقه 20

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرگزاری خبرنگاران-با توجه به شروع واکسیناسیون سراسری کووید 19، مراکز واکسیناسیون انبوه در منطقه 20 با هدف ارائه خدمات به شهروندان راه اندازی شد.

شروع فعالیت مراکز واکسیناسیون کووید19 در منطقه 20

به گزارش خبرگزاری وبلاگ بهسا از تهران، فرهاد افشار شهردار منطقه 20 با بیان این مطلب گفت: مجموعه ورزشی شهید مدرس، سوله ورزشی وحدت اسلامی و مرکز خودرویی در ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برای ارائه خدمات واکسیناسیون کووید 19 به شهروندان آماده سازی شده است.

افشار با بیان اینکه این مراکز به منظور تسهیل انجام واکسیناسیون گروه های هدف در پایتخت راه اندازی شده است اضافه کرد: سوله ورزشی وحدت اسلامی با استقرار 5 ایستگاه واکسینه و یک ایستگاه اورژانس و مجموعه ورزشی مدرس با استقرار 7 ایستگاه واکسینه و یک ایستگاه اورژانس از 28 اردیبهشت ماه با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرری همه روزه و براساس گروه های سنی به شهروندان خدمات ارائه می کنند.

شهردار منطقه 20 با بیان اینکه مرکز خودرویی از 4 خرداد ماه به شهروندان خدمات رسانی می نماید، گفت: در مراکز واکسیناسیون بعد از مراحل شناسایی و ثبت اطلاعات افراد، تزریق واکسن انجام و در مرحله بعد شرایط دریافت کننده واکسن از سوی پزشکان حاضر کنترل و دستورالعملهای مورد احتیاج ارائه می گردد.

وی ادامه داد: شهروندان می توانند طبق اعلام رده های سنی و دیگر شرایط مورد نظر وزارت بهداشت، با در دست داشتن کارت ملی برای تزریق واکسن به این مراکز مراجعه کنند.

به گزارش وبلاگ بهسا، مراکز واکسیناسیون همه روزه به جز روزهای آدینه از ساعت 8:30 تا 14:30 آماده ارائه خدمات رسانی به شهروندان است.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا

به "شروع فعالیت مراکز واکسیناسیون کووید19 در منطقه 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت مراکز واکسیناسیون کووید19 در منطقه 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید