آقاکوچکی: در گروه سختی قرار گرفته ایم، اما هرگز ناامید نمی شویم، می خواهیم ارزش های بسکتبال با ویلچر ایران را نشان بدهیم

به گزارش وبلاگ بهسا، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت: در گروه سختی در پارالمپیک 2020 توکیو قرار گرفته ایم، اما این موضوع باعث ناامیدی و ناراحتی ملی پوشان نمی گردد.

آقاکوچکی: در گروه سختی قرار گرفته ایم، اما هرگز ناامید نمی شویم، می خواهیم ارزش های بسکتبال با ویلچر ایران را نشان بدهیم

عباس آقاکوچکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بهسا، درباره قرعه کشی رقابت های بسکتبال با ویلچر بازی های پارالمپیک 2020 توکیو و همگروهی با آمریکا، بریتانیا، آلمان، استرالیا و الجزایر گفت: ایران در گروه سختی قرار گرفته است و تقریباً چهار تیم برتر جهان یعنی آمریکا استرالیا، بریتانیا و آلمان در کنار ما قرار دارند، اما با توجه به عزم ملی پوشان و برنامه ریزی اجرا شده کوشش می کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: گروه اول مسابقات بسیار ساده تر است. نمی دانم گروه بندی بر چه اساسی اجرا شده است. اگر قرعه کشی باشد که معین است که گروه سختی نصیب ما شده است، اما اگر بر اساس چیدمان باشد، ایران در رقابت های انتخابی سوم شد و شاید به همان علت در این گروه قرار گرفته ایم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ادامه داد: درست است که در گروه سختی هستیم، اما هرگز ناامید نمی شویم و ملی پوشان عزم خود را برای کسب یک نتیجه خوب جزم نموده اند. ما در پارالمپیک ریو هم با آلمان و بریتانیا و آمریکا همگروه بودیم که در بازی نخست توانستیم آلمان را شکست بدهیم، اما در ادامه نتوانستیم به جمع 4 تیم برتر گروه خود راه پیدا کنیم.

آقاکوچکی گفت: با توجه به برنامه ریزی و کارهایی که انجام داده ایم، نیم نگاهی به حضور در جمع برتر داریم. ما هرگز مأیوس و متاثر نیستیم و به پارالمپیک خواهیم رفت تا ارزش های تیم ایران را نشان بدهیم.

وی در واکنش به این موضوع که رویارویی با تیم های عظیم و سرسخت نیازمند انجام بازی های تدارکاتی مناسب است، اسم کرد: در پی آن هستیم تا در تیر و مرداد چند بازی محبت آمیز و تدارکاتی داشته باشیم. یکی از اهداف ما بازی با ترکیه است که در سطح خوبی قرار گرفته است و درباره بازی با این تیم صحبت هایی را هم با مسئولان فدراسیون و کمیته پارالمپیک داشتیم.

آقا کوچکی در بخش پایانی صحبت های خود اعلام نمود: شاید تورنمنتی در دهه سوم تیرماه به میزبانی ترکیه برگزار گردد. البته هنوز این مسئله قطعی نشده است، اما پیگیری لازم را انجام می دهیم. من بعلاوه مکاتباتی را با آلمان برای برگزاری بازی تدارکاتی در مرداد ماه انجام داده بودم که این موضوع مربوط به قبل از قرعه کشی و همگروهی با این تیم بود. به هر حال اگر 6 تا 8 در تورنمنت ترکیه شرکت نمایند، شاید از بازی آلمان منصرف شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آقاکوچکی: در گروه سختی قرار گرفته ایم، اما هرگز ناامید نمی شویم، می خواهیم ارزش های بسکتبال با ویلچر ایران را نشان بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقاکوچکی: در گروه سختی قرار گرفته ایم، اما هرگز ناامید نمی شویم، می خواهیم ارزش های بسکتبال با ویلچر ایران را نشان بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید