ابتلای مسعود خیام و پری یوش گنجی به کرونا

به گزارش وبلاگ بهسا، مسعود خیام، نویسنده و پژوهشگر از ابتلای خود و همسرش پری یوش گنجی، هنرمند نقاش به کرونا اطلاع داد.

ابتلای مسعود خیام و پری یوش گنجی به کرونا

به گزارش ایسنا، خیام گفت: چندوقت پیش فوتبالیستی گفته بود نویسنده ها بیکار هستند و من برای این که نشان دهم، بیکار نیستیم، چندتا کار در ادارات دولتی داشتم. هفته پیش رفتم به کار ها برسم و نمی دانم از کدام یک از ادارات کرونا را برداشته و به خانه آوردم. هم خودم کرونا گرفتم و هم به خانمم دادم تا هر دو با هم شریک شویم.

او اضافه کرد: من و همسرم هر دو دُز واکسن سینوفارم را زده بودیم؛ نمی دانم باید نمی گرفتیم و یا همین طوری می گرفتیم. اما حالا زیر معالجه هستیم.

مسعود خیّام، نویسنده، مترجم و پژوهشگر ادبی، زاده 17 اردیبهشت سال 1326 در تهران است.

از آثار او می توان به این اسم ها اشاره نمود: شاهنامه در بمباران، خط آینده، گلستان سعدی برای نوجوانان، موش و گربه عبید زاکانی، شعر نو برای مبتدیان جوان، پادشاه صورت و معنا، احمد شاملو ـ عکس فوری، شاهنامه برای جوانان، نیم نگاهی به مولوی، مثنوی برای جوان ترها، باغ جهانی، انگلیسی، پیغام آور لال، سنگ کاغذ قیچی، دوزخ غزل های سلیمان، داستان عشق ایرانی، مشرق غزل های سلیمان، سیاهچاله ها، تأملات اینترنتی: نامه های الکترونیکی درباره علم و قرن بیستم و نیم نگاه، از ارستو تا هایزنبرگ.

بعلاوه پری یوش گنجی، نقاش و استاد دانشگاه، زاده 10 تیر سال 1324 در تبریز است.

نقاشی های پری یوش گنجی اغلب شامل پرتره، چشم انداز، طبیعت بی جان، درخت، گل، زن، انسان بدون چهره، پنجره، آبستره، آب مرکب، آبی و قرمز است.

پری یوش گنجی تا به امروز تعداد زیادی نمایشگاه در اروپا، ژاپن و ایران برگزار نموده است. بخشی از آثار این هنرمند در کتاب چراغ رنگ گردآوری شده و تعدادی از آثارش هم در کتابی با اسم نقاشی های پری یوش گنجی انتشار یافته است.

منبع: فرارو

به "ابتلای مسعود خیام و پری یوش گنجی به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای مسعود خیام و پری یوش گنجی به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید