اتمام طرحهای ورزشی مستلزم تسریع در تزریق و تخصیص بودجه است

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران/یزد وزیر ورزش و جوانان بر تسریع در تزریق و تخصیص منابع جهت اتمام طرحهای ورزشی تاکید نمود و گفت: از تخصیص 27 دهم درصد بودجه عقب هستیم.

اتمام طرحهای ورزشی مستلزم تسریع در تزریق و تخصیص بودجه است

سیدحمید سجادی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی اردکان در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ بهسا نسبت به ظرفیت بالای شهرستان اردکان در حوزه ورزش بانوان و بعلاوه خلاقیت دست اندر کاران این مجموعه و استفاده بهینه از کمترین امکانات ابراز شگفتی کرد.

وی با اشاره به مقام آوری ملی و بین المللی بانوان اردکان در رشته های ورزشی به ویژه دومیدانی، گفت: توجه خاص به حوزه ورزش بانوان با حداقل امکانات در سالن سرپوشیده ای که کف پوش مناسبی هم برای دو میدانی ندارد، مشهود بود که نشان از ظرفیت بالا و آینده روشنی برای ورزش بانوان استان یزد و این شهرستان است و مرکز استان باید توجه بیشتری به این بخش داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: بلافاصله بعد از سفر ریاست جمهوری، هماهنگی جهت سفر دکتر مریم کاظمی پور معاون ورزش بانوان وزارتخانه به اردکان انجام خواهد شد تا ضمن آشنایی با ظرفیت بالای ورزش بانوان این شهرستان، برنامه ریزی لازم جهت طرح مسائل و مسائل در کارگروه تخصصی و پیگیری در شورای معاونین ورزش و جوانان اقدام گردد.

وی اظهار داشت: خلاقیت خوبی در استفاده از حداقل امکانات ورزشی در کاربری هایی مختلف از استادیوم ها در اردکان اجرا شده که می تواند در دیگر شهرهای کشور نیز الگوبرداری گردد.

سجادی ضمن قدردانی از بخش خصوصی در حمایت از ورزش استان یزد و اردکان، تاکید نمود: باید قدردان حمایت های بخش خصوصی در حوزه ورزش باشیم و لذا از صنایع استان می خواهیم ما را در این راستا تنها نگذارند.

وزیر ورزش در انتها با اعلام این مطلب که احتیاج به تسریع در تزریق و تخصیص منابع در اتمام طرحهای وزارت ورزش وجود دارد، تاکید نمود: از تخصیص 27 دهم درصد بودجه عقب هستیم که در این مورد از سوی وزارت ورزش مکاتبات لازم با مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در زمینه تامین منابع اجرا شده تا در اختیار استان ها به ویژه استان یزد و این شهرستان قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اتمام طرحهای ورزشی مستلزم تسریع در تزریق و تخصیص بودجه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام طرحهای ورزشی مستلزم تسریع در تزریق و تخصیص بودجه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید