احمدی: گلف ظرفیت زیادی برای توسعه دارد، اهانت به پیامبر (ص) را تقبیح می کنیم

به گزارش وبلاگ بهسا، معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت وررش و جوانان گفت:رشته گلف هم در بعد همگانی و قهرمانی ظرفیت بالایی دارد.

احمدی: گلف ظرفیت زیادی برای توسعه دارد، اهانت به پیامبر (ص) را تقبیح می کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بهسا، عبدالحمید احمدی، در حاشیه مسابقات آزاد گلف کشوری در مجموعه انقلاب تهران گفت: ایام وحدت و ولادت پیامبر عظیم اسلام (ص) را تبریک می گویم و حرکت زشت اهانت به صاحت مقدس حضرت رسول که موج همبستگی را در بین مسلمانان دنیا ایجاد کرد را تقبیح می کنم و جامعه ورزش نیز در تقبیح این حرکت همراه سایر مردم دنیا است.

وی در ادامه اضافه نمود: شاهد برگزاری مسابقات گلف کشوری با حضور استان های مختلف هستیم و این مسابقات به صورت زنده از رسانه ملی پخش شد و برای مردم انعکاس داده شد.

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تاکید نمود: رشته گلف هم در بعد همگانی و قهرمانی ظرفیت بالایی دارد و الان در 29 استان هیئت گلف فعال دارند. ظرفیت همگانی گلف و رشته های تابعه آن بسیار بالاست و حمید عزیزی، رئیس فدراسیون و همکارانش کوشش زیادی در طی این چند سال در جهت توسعه آن داشتند و وزارت ورزش نیز حمایت خوبی از این رشته دارد به خصوص در بعد همگانی آن.

وی تاکید نمود: با توجه به اینکه این رشته می تواند به صورت خانوادگی دنبال گردد، امیدواریم شاهد فعالیت های متنوع گلف در بخش های مختلف از جمله بوستان ها و پارک ها، مناطق ساحلی و در بین کارکنان و دستگاه های مختلف کشور اعم از دانش آموزی، دانشگاهی، کارگری و... باشیم. همه این ها ظرفیت های خوبی است تا این رشته بین مردم توسعه یابد.

احمدی در خاتمه گفت: خوشبختانه شرایط به گونه ای است که احتیاج به تجهیزات گران قیمت و زمین های با مسافت زیاد ندارد و در فضای محدود و حتی سر بسته قابل انجام است. امیدواریم در ادامه فدراسیون در بعد همگانی برنامه های متنوعی داشته باشد تا مردم بیشتر مشارکت داشته باشند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بهسا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احمدی: گلف ظرفیت زیادی برای توسعه دارد، اهانت به پیامبر (ص) را تقبیح می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدی: گلف ظرفیت زیادی برای توسعه دارد، اهانت به پیامبر (ص) را تقبیح می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید