استقلال احتیاج به ستاره دارد نه ستاره سازی

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - پیشکسوت استقلال معتقد است اگرچه تیم استقلال فصل نو لیگ برتر را با برد آغاز نموده اما هنوژ هم باید تقویت گردد.

استقلال احتیاج به ستاره دارد نه ستاره سازی

علی لطیفی در گفت وگو با پانا، درباره عملکرد استقلال در لیگ برتر فوتبال گفت: استقلال در بازی اول مقابل تیم طرفدار آن طور که انتظار می رفت ظاهر نشد اما در بازی دوم با وجود اینکه حریف سرسختی مثل ذوب آهن را پیش رو داشت توانست در این ملاقات خیلی خوب ظاهر شود و با برنامه در زمین حضور داشت.حضور بازیکنی مثل یامگا به استقلال یاری بسیار زیادی کرد، او بازیکن حرفه ای و مسئولیت پذیری است. یامگا علاوه بر اینکه گل به ثمر رساند خیلی حرفه ای کار کرد و خیلی مدرن کار کرد. در یک فوتبال مدرن مهاجمین علاوه بر اینکه باید پرس نمایند، باید حفظ توپ و گلزنی هم داشته باشند.

وی اظهار کرد: البته به نظرم استقلال هنوز به تقویت احتیاج دارد. من اگر جای سرمربی تیم بودم، به جای جذب دو مهاجم، یک پلی میکر جذب می کردم. به نظر من استقلال احتیاج به ستاره دارد نه اینکه ستاره سازی کند. این تیم نفرات زیادی را از دست داده است . اگر استقلال بتواند از همین بازی های اول آغاز به کسب امتیاز کند قطعا شرایط بهتری پیدا خواهد نمود. به نظرم حریفان اصلی استقلال در این فصل سپاهان و پرسپولیس هستند. گل گهر هم یکی از مدعیان است چرا که بازیکنان خود را حفظ نموده است. البته برای ارزیابی از شرایط لیگ باید چند هفته ای بگذرد و فکر می کنم هنوز برای قضاوت زود است. با توجه به ارزیابی که من از شرایط داشتیم سپاهان را شانس اول قهرمانی می دانم اما باید دید در ادامه شرایط تیم ها به چه صورت خواهد بود.

لطیفی در خصوص بازی استقلال مقابل تراکتور عنوان نمود: قطعا بازی سختی خواهد بود. هر دو تیم برای پیروزی به میدان می آید. با توجه به بردی که استقلال مقابل ذوب آهن داشته در این ملاقات با روحیه ظاهر خواهد شد. از آن طرف تراکتور هم در بازی هفته گذشته خود مقابل صنعت نفت آبادان پیروز شده بنابراین آنها هم خیلی باانگیزه به میدان می آیند.امیدوارم شاهد بازی مجذوب کننده باشیم.

پیشکسوت استقلال در خصوص تغییرات مدیریتی که در باشگاه استقلال به وجود آمده اظهار کرد: من تا به اینجا عملکرد آجورلو را مثبت ارزیابی می کنم. او تا به الان قاطعانه عمل نموده و نمره قبولی را به او می دهم. به نظرم در تمامی این سال ها بزرگترین مشکل استقلال ساختار مدیریتی این تیم بوده است و این موضوع به یک نفر هم برنمی شود. با این حال به نظرم آجورلو تا به الان خوب کار نموده و امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "استقلال احتیاج به ستاره دارد نه ستاره سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال احتیاج به ستاره دارد نه ستاره سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید