اعطای حکم بازنشستگی 40 نفر از اهالی روستای قباق تپه کبودراهنگ

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران/همدان مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان گفت: سال جاری 40 نفر از اعضای صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر روستای قباق تپه شهرستان کبودراهنگ به سن بازنشستگی رسیدند.

اعطای حکم بازنشستگی 40 نفر از اهالی روستای قباق تپه کبودراهنگ

مهدی سماواتی در حاشیه حضور در کارگزاری 79018 روستای قباق تپه و اعطای حکم بازنشستگی سالمندی و مستمری بازماندگان در این روستا در گفت وگو با وبلاگ بهسا، اظهار کرد: 1800 نفر از مردم روستای قباق تپه شهرستان کبودراهنگ عضو بیمه صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند که سال جاری 40 نفر از آنها به سن بازنشستگی رسیدند.

وی خدمات رسانی به قشر کشاورز، روستایی و عشایر را از افتخارات مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و توضیح داد: سال گذشته روستای قباق تپه شهرستان کبودراهنگ رتبه اول کشوری و استانی را در میزان جذب کشاورزان و روستائیان در این صندوق کسب کرد.

سماواتی گفت: از ابتدای سال تا به امروز 180 نفر از اهالی روستای قباق تپه برای عضویت در بیمه صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر ثبت نام نموده اند به طوریکه اهالی این روستا استقبال بی نظیری از عضویت در این صندوق دارند.

وی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر را یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان نمود و یادآور شد: روستائیان و عشایر برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب در صندوقی بیمه ای که مختص کشاورزان، روستائیان و عشایر است، بازنشسته شدند که دست اندرکاران صندوق این موضوع را به فال نیک می گیرند و به پاس قدردانی از استقبال مردم درصدد افزایش خدمات برای اعضای صندوق هستند.

مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان اظهار داشت: این صندوق نقش بسزایی در توسعه روستا و ایجاد امید و نشاط در روستاها دارد و سعی مسئولان پوشش گسترده بیمه ای در کشور است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعطای حکم بازنشستگی 40 نفر از اهالی روستای قباق تپه کبودراهنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای حکم بازنشستگی 40 نفر از اهالی روستای قباق تپه کبودراهنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید