افتتاح&zwnj ایستگاه&zwnjهای جدید مترو به سال آینده موکول می&zwnjشود؟

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران : مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: به ازای هر روز و هر هفته تأخیر در تأییدیه پول اوراق مشارکت به حساب مترو یک یا چند ایستگاه از برنامه افتتاح خارج می گردد.

افتتاح&zwnj ایستگاه&zwnjهای جدید مترو به سال آینده موکول می&zwnjشود؟

به گزارش وبلاگ بهسا به نقل از فارس ،علی امام، مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره برنامه عملیاتی احداث و افتتاح 12 ایستگاه مترو تا انتها امسال گفت: این ایستگاه ها شامل ایستگاه اقدسیه در خط 3، امیرکبیر، تربیت مدرس، شهرک آزمایش، مرزداران، یادگار امام، شهید اشرفی اصفهانی و شهید ستاری در خط 6 مترو است.

وی اضافه نمود: همچنین ایستگاه باقرخان، میدان قیام، شهید محلاتی و برج میلاد در خط 7 مترو قرار گرفته است که از این 4 خط ایستگاه برج میلاد افتتاح شده و سه ایستگاه دیگر با بیش از 80 درصد پیشرفت در صورت تحقق منابع اقتصادی افتتاح خواهد شد.

مدیر عامل شرکت مترو تهران اعلام کرد: در صورت تأمین به موقع منابع اقتصادی یعنی واریز یک هزار میلیارد تومان وجوه حاصل از فروش اوراق مشارکت سال 98 به حساب مترو حداکثر تا 10 روز آینده ایستگاه های جدید به زودی در مترو افتتاح می گردد.

امام بیان داشت: در صورت واریز نشدن یک هزار میلیارد تومان وجوه حاصل از فروش اوراق مشارکت به ازای هر روز و هر هفته تأخیر یک یا چند از ایستگاه از برنامه های افتتاح های امسال خارج خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "افتتاح&zwnj ایستگاه&zwnjهای جدید مترو به سال آینده موکول می&zwnjشود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح&zwnj ایستگاه&zwnjهای جدید مترو به سال آینده موکول می&zwnjشود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید