امشب آخرین مهلت ثبت نام در پیش فروش سایپا

به گزارش وبلاگ بهسا، طرح پیش فروش یک ساله سایپا که از ساعت 14، روز 18 خرداد ماه شروع شده، ساعت 24 امشب بیستم خرداد ماه انتها می یابد و حداکثر 3 روز پس از انتها ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

امشب آخرین مهلت ثبت نام در پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه خودروسازی سایپا، متقاضیان خرید خودرو می توانند از ساعت 14 امروز یکشنبه 18 خرداد ماه تا ساعت 24 سه شنبه 20 خرداد ماه به مدت سه روز و به صورت شبانه روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت ، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

متقاضیانی که قبلاً جهت شرکت در روش فروش فوق العاده نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده اند نیز ضروری است با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.

لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفا به وسیله آدرس فوق امکان پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

در این طرح که به مدت سه روز و تا سه شنبه 20 خردادماه اجرا خواهد شد، علاقه مندان می توانند به صورت شبانه روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

در طرح پیش فروش مذکور، هیچ گونه مبلغی به عنوان پیش دریافت تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه کشی اخذ نمی گردد.

منبع: تجارت نیوز

به "امشب آخرین مهلت ثبت نام در پیش فروش سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امشب آخرین مهلت ثبت نام در پیش فروش سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید