انتخاب برترین های صنعت گردشگری سال 2018 در لیسبون

به گزارش وبلاگ بهسا، فعالان صنعت سفر و گردشگری دنیا در لیسبون پرتغال گرد هم آمدند و از برترین های این صنعت طی مراسم مجللی قدردانی شد.

انتخاب برترین های صنعت گردشگری سال 2018 در لیسبون

برترین برندهای دنیای مربوط به صنعت گردشگری طی مراسمی زیبا در لیسبون پرتغال معرفی شدند. صنعت گردشگری لوکس دنیا با برپایی مراسم فینال بزرگ گالا 2018 (Grand Final Gala Ceremony 2018) در محل تاریخی پاسیو دا گیل و اهدای جوایز دنیای سفر (World Travel Awards) میخواهد که تاثیرگذارترین های دنیا را در صنعت گردشگری به مردم معرفی کند.

یکی از برندگان این جوایز کشور جامائیکا بود که در دو دسته برترین مقصد گردشگری ساحلی و برترین مقصد گردشگری در کشتی کروز را به خود اختصاص داد. مکان گردشگری اینکاها در پرو، ماچو پیچو هم جایزه برترین مکان گردشگری دنیا را از آن خود کرد. جایزه رمانتیک ترین مقصد گردشگری هم به جزایر موریس رسید.

این مراسم برای بیست و پنجمین سالگرد WTA تحت عنوان تور بزرگ سال 2018 و برای معرفی هر چه بیشتر صنعت گردشگری به مردم برپا شد و طی شش مراسم پی در پی از برندگان جوایز در گروه های مختلف قدردانی شد.

گراهام کوک (Graha, Cooke)، موسس WTA می گوید:

امشب یک شب به یاد ماندنی در شهر زیبای لیسبون بود. ما برترین هتل ها، مقاصد گردشگری، خطوط هوایی و شرکت های فعال در حوزه گردشگری را معرفی کردیم و من به شخصه این پیروزیت را به تک تک آن ها تبریک می گویم.

هتل آرمانی در دبی (Armani Hotel Dubai) جایزه برترین هتل دنیا، آتلانتیس پالم دبی (Atlantis the Palm) جایزه برترین چشم انداز در هتل، هتل آپارتمان های فریزر هاسپیتلی (Fraser Hospitality)، جایزه برترین خدمات دهی به مسافران و هتل های فور سیزنال هتل اند ریزورتز (Four Seasons Hotels & اقامتگاه) جایزه شناخته شده ترین شرکت خدماتی را به خود اختصاص دادند.

در گروه شرکت ها هوایی، شرکت ایروفلات (Aeroflot) با بیشترین رشد در تعداد مسافرین، جایزه برترین شرکت هواپیمایی دنیا و برترین هواپیمای کلاس بیزینس را به خود اختصاص داد. فرودگاه چانگی سنگاپور (چانگی) برترین فرودگاه و فرودگاه بین المللی موسکات (Muscat) برترین فرودگاه نوپای دنیا انتخاب شدند.

پرتغال بار دیگر قدرت و پیروزیت خود را در صنعت گردشگری با کسب عنواین مختلف اثبات کرد. در سال 2018 میلادی، پرتغال به عنوان محبوب ترین مقصد گردشگری و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در سواحل و بعلاوه صنعت گردشگری پرتغال به عنوان پیروز ترین صنعت گردشگری دنیا انتخاب شدند.

هنگ کنگ به عنوان بالاترین نرخ سفر کاری، کیپ تاون به عنوان برترین مقصد گردشگری برای فستیوال ها و رویدادها، گوایاکیل (Guayaquil) به عنوان برترین مقصد گردشگری شهری، ایروپکار (Europcar) به عنوان برترین وبسایت برای ماشین های اجاره ای مورد استفاده مسافران، خطوط کشتی های کروز نروژ به عنوان برترین خطوط کشتی های کروز و YAS هم به عنوان برترین پارک های آبی دنیا انتخاب شدند.

بیش از صدها شرکت و صنعت فعال در حوضه صنعت گردشگری از سطح دنیا در این مراسم در پاسیو دا گیل لیسبون شرکت داشتند.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com

به "انتخاب برترین های صنعت گردشگری سال 2018 در لیسبون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب برترین های صنعت گردشگری سال 2018 در لیسبون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید