انهدام باند سرقت از منازل در محمودآباد

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران/مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند سارقان منزل و کشف 60 فقره سرقت در شهرستان محمودآباد خبر داد.

انهدام باند سرقت از منازل در محمودآباد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مرتضی میرزایی در تشریح این خبر، خاطرنشان کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با هنجار شکنان اجتماعی، ماموران انتظامی شهرستان محمودآباد با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند حرفه ای سرقت منزل در آن شهرستان با خبر شدند.

وی اضافه کرد: ماموران با بررسی های همه جانبه مخفیگاه متهمان را که با تشکیل باندی 10 نفره متشکل از افرادی بومی و غیر بومی استان، در آن شهرستان فعالیت داشتند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی مازندران، شرح داد: ضمن هماهنگی های قضائی، پس از تشکیل تیم های عملیاتی متهمان که در منازل استیجاری نقاط حاشیه ای شهرستان محمودآباد سکونت داشتند، در اقدامی ضربتی دستگیر شدند.

میرزایی از کشف میلیاردی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و اعلام کرد: این سارقان حرفه ای در بازپرسی های به عمل آمده در مجموع به 60 فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی همچنین اظهار کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انهدام باند سرقت از منازل در محمودآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام باند سرقت از منازل در محمودآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید