اوحدی: ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم است

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا)- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در تماسی تلفنی با خانواده های شهدای خان طومان تاکید کرد که ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم است.

اوحدی: ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم است

به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی امروز (شنبه) در تماس تلفنی جداگانه با خانواده های شهدای خان طومان سلام رهبر معظم انقلاب را به این عزیزان ابلاغ کرد و گفت: امنیت و عزت کشور، مرهون ایثار و ازخودگذشتگی این شهدا است و ادامه راه این شهدای عزیز وظیفه ای همگانی است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از درگاه الهی برای خانواده شهدای مدافع حرم صبر مسألت کرد و اضافه نمود: ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم بوده و برای ادامه راه این شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و همچون گذشته پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت خواهد بود.

خانواده شهدای مدافع حرم نیز در این گفت وگوها پس از تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب، بر حفظ ارزش های انقلاب اسلامی تأکید و برای ادامه جان فشانی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام آمادگی کردند.

در روزهای اخیر هویت پیکر هفت تن از شهدای مدافع حرم تفحص شده منطقه خان طومان از استان های مازندران، البرز، قزوین و خوزستان شناسایی شد و پیکرهای مطهر این شهدا به میهن اسلامی بازگشت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اوحدی: ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوحدی: ملت بزرگ ایران قدردان ایثار و رشادت شهدای مدافع حرم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید