اولین قهرمانی بعد از فرگوسن بالاخره محقق می گردد؟

به گزارش وبلاگ بهسا، منچستریونایتد می تواند با فزونی برابر استون ویلا هم امتیاز لیورپول در صدر جدول گردد.

اولین قهرمانی بعد از فرگوسن بالاخره محقق می گردد؟

به گزارش وبلاگ بهسا و به نقل از دیلی میل، یونایتد فصل را خوب آغاز نکرد و در پایین جدول قرار داشت و فشارها روی اوله گنار سولسشایر زیاد شده بود و حذف از لیگ قهرمانان اروپا نیز ناراحتی طرفداران یونایتد را دو چندان کرد. حالا یونایتد به خود آمده و فزونی برابر ولورهمپتون باعث شد تا این تیم خود را به عنوان مدعی نشان دهد.

یونایتد امشب آدینه باید در لیگ برتر به ملاقات استون ویلا برود و فزونی در این ملاقات باعث می گردد این تیم هم امتیاز با لیورپول در صدر جدول لیگ برتر قرار گیرد. اتفاقی که بعد از دوران آلکس فرگوسن هرگز رخ نداد که در این مقطع از فصل یونایتد صدر جدول را در اختیار داشته باشد.

در زمان حضور مورینیو، یونایتد نایب قهرمان لیگ برتر شد و فاصله زیادی با منچسترسیتی داشت و حالا اوله گنار سولسشایر تیم خود را بهبود ببخشیده و این تیم در قواره یک تیم مدعی قهرمانی است.

آمادگی بازیکنانی چون برونو فرناندس، مارکوس راشفورد و هری مگوایر به شیاطین سرخ یاری نموده تا با بردهای مالی مدعی قهرمانی در لیگ برتر شوند. در فصل عجیب لیگ برتر که تیم مدعی قهرمانی وجود ندارد و بیشتر تیم ها برابر هستند، یونایتد می تواند بعد از مدت ها اولین قهرمانی لیگ برتر بعد از رفتن سر آلکس فرگوسن را تجربه کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اولین قهرمانی بعد از فرگوسن بالاخره محقق می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین قهرمانی بعد از فرگوسن بالاخره محقق می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید