اولین واکنش رشید مظاهری به ماجرای پرسپولیسی شدن، می خواهم شرایطم را تغییر را دهم، گاهی حالم از این فوتبال به هم می خورد

به گزارش وبلاگ بهسا، بدون شک مظاهری بدترین روزهای فوتبالی اش را پشت سر می گذارد. او جدا از مسائل فوتبالی در استقلال، درگیر بعضی مسائل کاری و شخصی است که همین موضوع هم روی تمرکز این بازیکن تأثیر گذاشته است.

اولین واکنش رشید مظاهری به ماجرای پرسپولیسی شدن، می خواهم شرایطم را تغییر را دهم، گاهی حالم از این فوتبال به هم می خورد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسا، رشید مظاهری، دروازه بان استقلال که فصل پرحاشیه ای را در جمع آبی ها سپری نموده است، پایان روز شنبه در کمیته انضباطی این باشگاه حاضر شد و بابت اتفاقاتی که در تمرینات چند روز قبل به وجود آمده بود، شرحاتی را ارائه داد. ظاهرا مظاهری در بعضی از آیتم های تمرینی و در بازی درون تیمی سر چند بازیکن استقلال داد زده که همین موضوع باعث شد کادر فنی، این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دهد. در نهایت هم کمیته انضباطی باشگاه استقلال 5درصد از قرارداد این بازیکن را کسر و مجوز بازگشت او به تمرینات را با هماهنگی کادر فنی صادر کرد.

روزهای سخت

بدون شک مظاهری بدترین روزهای فوتبالی اش را پشت سر می گذارد. او جدا از مسائل فوتبالی در استقلال، درگیر بعضی مسائل کاری و شخصی است که همین موضوع هم روی تمرکز این بازیکن تأثیر گذاشته است. رشید حتی به مسئولان کمیته انضباطی باشگاه هم شرح داد که بابت بعضی مسائل غیرفوتبالی، ذهنش درگیر بوده ولی کوشش می نماید تا تمرکز ازدست رفته اش را به دست بیاورد. این دروازه بان که در پنجره تابستانی هم پس از حواشی پرشمار به جمع آبی پوشان بازگشت و قرارداد خود را تمدید کرد، پس از ملاقات هفته دوم برابر ذوب آهن که با مصدومیت حسینی وارد زمین شد، دیگر فرصت حضور دوباره در ترکیب استقلال را پیدا ننموده و هر روز هم شرایط برای او سخت تر می گردد. نکته مهم تر اینجاست که فرهاد مجیدی هم رابطه چندان خوبی با این بازیکن ندارد و همین موضوع امیدهای مظاهری را برای قرارگرفتن در چارچوب دروازه استقلال کمتر می نماید.

دوست ندارم صحبت کنم

دیروز دقایقی کوتاه با مظاهری صحبت کردیم. او که در این روزها زیاد مایل به صحبت با وبلاگ بهسا نیست، در خصوص روزها و هفته های سختی که در استقلال پشت سر می گذارد، به همشهری ورزشی گفت: با اینکه در این مدت بازی نکردم ولی همواره حامی استقلال بودم چون موفقیت تیم برایم مهم تر است. روزهای سختی را سپری کردم و شرایط به گونه ای پیش می رود که حتی گاهی اوقات حالم از فوتبال به هم می خورد ولی دوست ندارم دست از مبارزه بکشم. من با تیم تمرین می کنم و حتی خودم هم به صورت انفرادی تمرین می کنم تا از هدف هایم دور نشوم. خیلی ها انتظار دارند اتفاقات بدی برای من رخ دهد ولی من عقب نشینی نمی کنم و این را به خودم گفته ام که باید روزهای خوبم در فوتبال را دوباره تکرار کنم.

رشید جدا می گردد؟

وقتی مظاهری رضایت فرهاد مجیدی را برای بازگشت به استقلال گرفت، هرگز تصور نمی کرد چنین شرایط عجیبی را در این تیم تجربه کند و به یک سکونشین کامل تبدیل گردد. حالا باید تا نیم فصل رقابت های لیگ برتر صبر کرد و دید چه اتفاقاتی برای مظاهری رخ خواهد داد. آیا او به شرایط کسالت بار در استقلال ادامه می دهد یا رضایت مسئولان باشگاه برای جدایی را جلب خواهد نمود. نام رشید در هفته های گذشته همواره به عنوان یکی از گزینه های پرسپولیس برای تقویت خط دروازه مطرح شده و شاید بعضی در انتظار یک تصمیم جنجالی از سوی مظاهری هستند. وقتی در این مورد از او سؤال می کنیم که آیا امکان دارد به پرسپولیس برود، می گوید: پرسپولیس؟ من بازیکن استقلال هستم و تمام تمرکزم روی تیمی است که با آن قرارداد دارم. من ذهنم را درگیر آینده نمی کنم و می دانم که باید روی تیم و کار خودم تمرکز کنم. مسئله مهم این است که بتوانم شرایط فعلی را تغییر بدهم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اولین واکنش رشید مظاهری به ماجرای پرسپولیسی شدن، می خواهم شرایطم را تغییر را دهم، گاهی حالم از این فوتبال به هم می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش رشید مظاهری به ماجرای پرسپولیسی شدن، می خواهم شرایطم را تغییر را دهم، گاهی حالم از این فوتبال به هم می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید