بازیگر ایرانی در کنار تام کروز و جیم کری ، بازی همایون ارشادی در میان برترین های دهه 90 به روایت ایندی وایر

به گزارش وبلاگ بهسا، نشریه ایندی وایر از نقش آفرینی همایون ارشادی در طعم گیلاس به عنوان یکی از 25 بازی برتر تاریخ سینما یاد کرد.

بازیگر ایرانی در کنار تام کروز و جیم کری ، بازی همایون ارشادی در میان برترین های دهه 90 به روایت ایندی وایر

به گزارش وبلاگ بهسا، نشریه ایندی وایر روز گذشته 17 آگوست لیست 25 نقش آفرینی برتر دهه 90 میلادی را در حالی منتشر کرد که در آن نام همایون ارشادی بازیگر ایرانی در نقش آقای بدیعی در فیلم طعم گیلاس دیده می گردد.

نام او در کنار نقش آفرینی ستاره هایی چون دنزل واشینگتن در فیلم مالکوم ایکس، ری لیوتا بازیگر تازه درگذشته سینما در فیلم رفقای خوب، ژولیت بینوش در فیلم آبی کیشلوفسکی، هالی هانتر در فیلم پیانو، تام کروز در جری مگ گوایر، میشل پیکولی در مزاحم زیبا، جیم کری در نمایش ترومن، بیلی زین در تایتانیک و جف بریجز در لبوفسکی بزرگ به چشم می خورد.

نشریه ایندی وایر روز 15 آگوست (سه روز پیش) نیز لیستی از برترین فیلم های دهه 90 میلادی منتشر کرد که در آن لیست رتبه اول به فیلم چشمان کاملا بسته کوبریک و رتبه دوم به کلوزآپ عباس کیارستمی اختصاص پیدا نموده بود. در لیست ایندی وایر رتبه های سوم تا پنجم نیز به فیلم های لیست شیندلر اسپیلبرگ، کار خوب کلر دنی و رفقای خوب اسکورسیزی رسیده بود.

6 مورد از برجسته ترین فیلم های کن که همچنان می درخشند | تنها فیلم ایرانی برنده نخل طلا در این لیست

منبع: صبا

منبع: همشهری آنلاین

به "بازیگر ایرانی در کنار تام کروز و جیم کری ، بازی همایون ارشادی در میان برترین های دهه 90 به روایت ایندی وایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر ایرانی در کنار تام کروز و جیم کری ، بازی همایون ارشادی در میان برترین های دهه 90 به روایت ایندی وایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید