برانکو هیچ وقت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نمی گردد

به گزارش وبلاگ بهسا، روابط عمومی فدراسیون فوتبال کشورمان به شایعه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای راهنمایی تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

برانکو هیچ وقت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نمی گردد

به گزارش وبلاگ بهسا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بیست و هفت روز دیگر مسابقات حساس و سرنوشت ساز تیم ملی در انتخابی جام جهانی آغاز می گردد.

تمامی ارکان مدیریتی فدراسیون فوتبال حمایت تمام قد از کادر فنی، بازیکنان و تیم ملی را در دستور کار خود قرار داده اند تا ایران با قدرت در بازی ها شرکت نموده و این پیچ تاریخی را رد کند.

در این شرایط حساس اما، خبری مضحک و بی پایه اساس در یک روزنامه منتشر شده و سپس بازتابی گسترده در فضای مجازی با این مضمون منتشر می نماید: مذاکره با برانکو برای راهنمایی تیم ملی.

فدراسیون فوتبال با قاطعیت اعلام می نماید تا به این لحظه، به تنها چیزی که به آن فکر نشده تغییر در کادر فنی تیم ملی بوده و خبر منتشر شده کاملا دروغ و بی پایه و اساس است.

انتشار چنین اخبار دروغی بدون تردید در این مقطع زمانی فقط به آرامش تیم ملی ضربه می زند و فضای فوتبال کشور را ملتهب می نماید.

سیاست مدیریت جدید فدراسیون فوتبال سرکوب و تهدید مداوم رسانه ها برای شکایت و پیگیری حقوقی در مراجع قضایی بعد از انتشار هر خبری نیست.

اما امیدواریم افرادی که با چنین اخبار کذب و دروغی، به فوتبال ملی کشور در این برهه حساس در حال ضربه زدن هستند از جامعه فوتبال ملی حداقل یک عذرخواهی ساده داشته باشند.

دلیلش هم ساده است؛ برخلاف خبری که منتشر شده، هیچ وقت قرار نیست آقای برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی ایران شوند.

لطفا پیشگوی دروغین نباشیم. به خاطر فوتبال ایران.

منبع: جام جم آنلاین

به "برانکو هیچ وقت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو هیچ وقت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید