بهترین های مسابقات آزاد ملی مهارت در رشته فناوری خودرو معرفی شدند

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران/خوزستان مسابقات آزاد ملی مهارت در رشته فناوری خودرو حرفه تون آپ، عیب یابی سیستماتیک خودروهایی انژکتوری، بهترین های خود را شناخت.

بهترین های مسابقات آزاد ملی مهارت در رشته فناوری خودرو معرفی شدند

منصور زنگنه منش معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان در گفت وگو با وبلاگ بهسا، اظهار کرد: مسابقات آزاد ملی مهارت در رشته فناوری خودرو حرفه تون آپ، عیب یابی سیستماتیک خودروهایی انژکتوری با حضور 8 استان 24 بهمن ماه به میزبانی استان خوزستان در شهرستان باغملک و با حضور مسئولان شهرستان برگزار گردید که در انتها نیز محمدرضا چهارلنگی از خوزستان مقام اول، محمدحسن زنگنه از همدان مقام دوم و محمد حمیدی از آذربایجان غربی مقام سوم را کسب کردند.

وی بیان نمود: هدف از برگزاری این مسابقات شناسایی استعدادهای برتر و افراد ماهر و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها، ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، معرفی آموزش های مهارتی و اهمیت نقش آن در توسعه اقتصاد به عموم مردم و جلب نظر مسئولان، بنگاه های مالی، صنایع و صنوف برای مشارکت هر چه بیشتر در اجرای مسابقات آزاد و بعلاوه ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای بین شاغلان بنگاه ها و صنایع و صنوف بود.

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان ادامه داد: جا دارد از همه مسئولان شهرستان باغملک به ویژه از آقای فرج اللهی فرماندار شهرستان که در برگزاری این مسابقات باعث مشارکت تمام دستگاه های شهرستان شدند، تشکر کنم. بعلاوه از آقای غلامپور رئیس مرکز و مربیان و کارشناسان مرکز آموزش و فنی و حرفه ای شهرستان باغملک بابت میزبانی شایسته، تشکر می کنم.

وی بیان کرد: یکی از دلیل های سپردن میزبانی مسابقات به شهرستان ها در راستای تمرکز زدایی، معرفی مزیت های شهرستان، تقویت توانمندی روسای آموزش فنی و حرفه ای و معرفی روسای جوان و تازه کار و پشتوانه پروری برای مسئولیت های آینده است.

زنگنه منش اضافه کرد: به زودی در اسفندماه اولین مسابقات آزاد مهارت ارزیابی ریسک خطرات ناشی از کار مطابق با HSE MS به پیشنهاد و میزبانی مرکز آموزش و فنی و حرفه ای امام علی(ع) اهواز که آقای شیخ زاده ریاست آن در امسال به عنوان رییس مرکز نمونه کشوری از سوی سازمان آموزش و فنی و حرفه ای انتخاب شد، با مشارکت صنایع شهرستان اهواز و تعدادی از دانشگاه های استان خوزستان برای اولین بار برگزار خواهد شد. به زودی اطلاعات تکمیلی و نحوه شرکت در این مسابقات اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهترین های مسابقات آزاد ملی مهارت در رشته فناوری خودرو معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین های مسابقات آزاد ملی مهارت در رشته فناوری خودرو معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید