برندگان خودرو، تا کی برای پرداخت وجه فرصت دارند؟

به گزارش وبلاگ بهسا، وزارت صمت در نهایت با حدود 30 ساعت تاخیر، اسامی برندگان طرح های فروش خودرو را که در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برگزار شده بود، خاطرنشان کرد. نتیجه قرعه کشی قرار بود روز گذشته اعلام گردد اما به تعویق افتاد. با توجه به اینکه تنها فردا، پنجشنبه روز کاری است و پس از آن، کشور وارد سه روز تعطیلی می گردد، این پرسش برای بعضی ایجاد شده است که آیا فقط یک روز برای واریز وجه زمان دارند؟

برندگان خودرو، تا کی برای پرداخت وجه فرصت دارند؟

آنگونه که وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو (sale.iranecar.com) اعلام نموده، پس از آماده سازی برنامه های فروش به وسیله شرکت ها متقاضیان منتخب می توانند به مدت سه روز کاری نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند (وبلاگ بهسا).

بعلاوه زمان و نحوه پرداخت وجه به وسیله سایت شرکت ها اطلاع رسانی می گردد. بر این اساس، ثبت نمایندگان پس از آنکه از برنده شدن خود اطلاع پیدا کردند، باید موضوع را از جانب سایت های خودروساز پیگیری نمایند. شرکت ها نحوه و زمان اخذ وجه خودرو را اعلام می نمایند و منتخبان می توانند اقدامات لازم اعم از واریز وجه و… انجام دهند (ایسنا).

متقاضیانی که در این سامانه ثبت نام نموده اند، با ورود به سایت و پس از وارد کردن کد ملی در صورتی که برنده نشده باشند، پیغام متاسفانه شما در این دوره از قرعه کشی منتخب نشده اید. موفقیت شما را در اولویت های بعدی آرزو می کنیم. دریافت می نمایند.

مهلت؛ 3 روز کاری برای پرداخت وجه خودرو

به گزارش وبلاگ بهسا، آنگونه که به نظر می رسد مهلت اعلام شده شامل روزهای کارهای است. به عبارت دیگر روزهای آدینه، شنبه و یکشنبه که تعطیل رسمی هستند، در این مهلت محاسبه نمی شوند.

برندگان می توانند برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمایند.

سایپا saipa.iranecar.com

بهمن موتور bahman.iranecar.com

ایران خودرو esale.ikco.ir

مدیران خودرو iranecar.mvmco.ir

کرمان موتور sales.kermanmotor.ir

آرین پارس موتور sales.lamari.ir

منبع: تجارت نیوز

به "برندگان خودرو، تا کی برای پرداخت وجه فرصت دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندگان خودرو، تا کی برای پرداخت وجه فرصت دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید