بر اساس یک تحقیق 44٪ از خریداران سری S22 به خرید مدل اولترا علاقه دارند

به گزارش وبلاگ بهسا، نتیجه یک تحقیق از کاربران گوشی های اندروید که به خرید سری S22 علاقه دارند نشان داده 44 درصد از آن ها ترجیح می دهند مدل S22 اولترا را خریداری نمایند.

بر اساس یک تحقیق 44٪ از خریداران سری S22 به خرید مدل اولترا علاقه دارند

سامسونگ قرار است طی روزهای آینده (10 روز دیگر) از گوشی های سری گلکسی S22 رونمایی کند. البته به نظر می رسد همه چیز طبق پیش بینی و برنامه ریزی های سامسونگ پیش نمی رود. سامسونگ چند ماه پیش شرکت کره ای بیان کرد میخواهد فراوری مدل استاندارد از سری گلکسی S22 را افزایش دهد چرا که فکر می نماید این گوشی به واسطه قیمت پایین تر و مشخصات فنی قابل قبولی که دارد می تواند مثل گوشی های استاندارد اپل، توجه کاربران را بیشتر به خود جلب کند.

البته دو سالی است که شرکت کره ای به خاطر تجهیز مدل اولترا به قابلیت های خوب و مجذوب نماینده، بیشتر برای این گوشی تقاضا دریافت می نماید. در واقع دو مدل استاندارد و پلاس که فقط به خاطر میزان نمایشگر با یکدیگر تفاوت دارند از قابلیت های کمتری به نسبت مدل اولترا برخوردار هستند و به همین دلیل کاربران ترجیح می دهند به جای پرداخت حدودا 1000 دلار برای مدل پلاس، 100 یا 200 دلار بیشتر برای مدل اولترا هزینه نمایند که کاملا هم منطقی به نظر می رسد.

نتیجه یک تحقیق که وب سایت sellcell انجام داده نشان می دهد به صورت کلی از تعداد افراد شرکت نماینده، 44 درصد از آن ها می خواهند مدل اولترا از گوشی های نو سامسونگ را خریداری نمایند. ظاهرا شرکت کره ای در تامین تقاضای افراد خواستار گلکسی S22 اولترا به مشکل برخواهد خورد. به همین دلیل هم هست که گفته می گردد به احتمال زیاد مدل اولترا چند هفته زودتر از مدل استاندارد و پلاس راهی بازار می گردد چرا که آن دو گوشی به خاطر تقاضای کمی که برایشان وجود دارد، حتی اگر در تاریخ عرضه شان تاخیر وجود داشته باشد هم مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

گلکسی S22 اولترا به عنوان قدرتمندترین پرچم دار از سری S22 نمایشگری 6٬8 اینچی خواهد داشت که از قابلیت های بسیار فراوانی هم بهره می برد. بعلاوه بهره مندی از دوربین های باکیفیت، قلم S-Pen، ظاهری زیبا و مجذوب نماینده و… باعث شده کاربران طبیعتا خواستار مدل اولترا باشند. بعد از مدل اولترا، مدل استاندارد با 30.1 درصد و پلاس با 25.5 در رده های بعدی قرار گرفتند که کاملا هم چنین چیزی پیش بینی می شد.

این نظرسنجی شامل 10678 نفر شد که 18 سال به بالا داشته و اهل کشور آمریکا بودند. اگرچه در این بین فقط 20 درصد از افراد بیان کردند که به خرید گوشی های سری نو سامسونگ علاقه دارند. طبق اطلاعات بدست آمده، ظاهرا کاربران بیشتر به قابلیت های خوب اهمیت می دهند تا قیمت که طبیعتا در چنین شرایطی علاقه مندی به مدل اولترا توجیه می گردد. با این حال باید منتظر ماند و دید آمار فروش سری گلکسی S22 چگونه خواهد بود. با این شرایط پیش آمده در عرضه این گوشی ها که گفته می گردد با تاخیر همراه خواهد بود، شاید کاربران اصلا از خرید این گوشی ها دلسرد شوند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ اگر بخواهید پرچم داران نو سامسونگ را بخرید، کدام مدل را ترجیح می دهید؟

منبع: AndroidCentral

منبع: دیجیکالا مگ

به "بر اساس یک تحقیق 44٪ از خریداران سری S22 به خرید مدل اولترا علاقه دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بر اساس یک تحقیق 44٪ از خریداران سری S22 به خرید مدل اولترا علاقه دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید