برترین رستوران های کازابلانکا؛ مراکش

به گزارش وبلاگ بهسا، کازابلانکا، یکی از شهرهای توریستی مراکش، رستوران های سنتی و بین المللی زیادی دارد. در این رستوران های بی نظیر می توانید برترین غذاهای محلی و بین المللی را نوش جان کنید و از چشم اندازهای زیبای اقیانوسی لذت ببرید.

برترین رستوران های کازابلانکا؛ مراکش

کشور مراکش، فرهنگی غنی دارد و این فرهنگ غنی در معماری و آشپزی کازابلانکا تاثیرگذار بوده است. در کازابلانکا علاوه بر غذاهای سنتی، غذاهایی از سراسر جهان در رستوران های بین المللی سرو می گردد. اگر در سفر به این شهر دیدنی تصمیم گرفتید، یک وعده غذای عالی نوش جان کنید یکی از رستوران های زیر را انتخاب کنید که برترین رستوران های کازابلانکا هستند.

رستوران La Bodega

منوی این رستوران با الهام از آشپزی اسپانیایی تهیه شده است. در واقع غذاهای مراکشی و انواع غذاهای تلفیقی با عطر و طعم اسپانیایی در این منو وجود دارد. موسیقی زنده و پایکوبی محلی یکی از دلایل مجذوب نمایندهیت این رستوران به خصوص برای گردشگران است. انواع تاپاس، پیش غذای اسپانیایی و نوشیدنی های لذیذ را می توانید در این رستوران نوش جان کنید و لذت ببرید.

رستوران لو روله دو پاریس (Le Relais de Paris)

همان طور که از نام رستوران معین است، این رستوران برترین غذاهای فرانسوی را سرو می نماید. این رستوران در منطقه ساحلی کورنیش واقع شده است و در آن می توانید برترین غذاهای فرانسوی را در حال دیدنی چشم انداز ها زیبایی از دریا، نوش جان کنید. عطرها و طعم های فریبنده، ظاهری آرام و دنج و دکوراسیونی دیدنی، این رستوران ترکیبی از مجذوب نمایندهیت رستوران های مدرن و حال و هوای سنتی است که نظر همه مشتریان را جلب می نماید. در منوی رستوران به غیر از غذاهای فرانسوی، انواع ماهی و اسپاگتی هم دیده می گردد. این رستوران در هتل معروف Villa Blanca واقع شده است.

رستوران La Sqala

این رستوران در یک قلعه قدیمی قرن هجدهمی واقع شده است و رستورانی فوق العاده برای غذا خوردن در محیطی آرام دور از شلوغی و ازدحام شهر است. فضای داخلی آن حال و هوای سنتی دارد و باغی پر از گل های زیبا در کنار آن واقع شده است. در واقع این رستوران غیر از اینکه از نظر کیفیت غذا بی نظیر است، از نظر دنج بودن و داشتن محیط آرام، در کازابلانکا نظیر ندارد. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی مراکشی را نوش جان کنید و یک استکان چای نعنای مراکشی بخورید. در باغ این رستوران، سه بار در هفته برنامه های تفریحی اجرا می گردد.

کافه ریک (Ricks Café)

این کافه به لطف فیلم مشهور و زیبای کازابلانکا (1942) به معروفیت رسید. کافه در یک عمارت قدیمی در محله قدیمی شهر واقع شده است و دارای نورپردازی زیبا، تندیس های یادبودی از فیلم و بالکن است. چهار شومینه و محیط غذاخوری خصوصی به همراه چشم اندازهای زیبایی از بندر، از دلایل مجذوب نمایندهیت این رستوران است. منوی کافه، یک منوی بین المللی است که در آن انواع غذاهای دریایی و گیاهی و نوشیدنی ها و دسرهایی از سراسر جهان به چشم می خورد.

رستوران پور دو پش (Port de Pêche)

این رستوران، با حال و هوای سنتی و غذاهای دریایی لذیذ، درست در مرکز بندر ماهیگیری واقع شده است و برترین انتخاب برای خوردن غذاهای دریایی تازه است. این رستوران همواره شلوغ است و مهمانان در آن از خوردن تازه ترین غذاهای دریایی که مواد اولیه آن همگی صید روز هستند، لذت می برند. از دیگر دلایل مجذوب نمایندهیت رستوران می توان به تزیینات و دکوراسیون آن اشاره نمود. خدمات رستوران بسیار حرفه ای و صمیمانه است.

رستوران Brasserie de la Tour

این رستوران در هتل سوفیتل واقع شده است و در آن می توانید لذت خوردن غذاهای خوشمزه و آرامش محیط را هم زمان تجربه کنید. منوی رستوران شامل غذاهای فرانسوی است که با تازه ترین مواد غذایی فصل و با خلاقیت فراوان تهیه می شوند. هنگام غذا خوردن از دیدنی دکوراسیون مجذوب نماینده رستوران لذت می برید که روز و شب با توجه به تغییرات محیط، تغییر می نماید و فضایی آرام و زیبا برای غذا خوردن مهمانان است.

رستوران دریا (La Mer)

این رستوران روی آب و در کنار فانوس دریایی کازابلانکا و در نزدیکی مسجد حسن دوم واقع شده است. تخصص رستوران دریا در تهیه انواع غذا با ماهی ها و خانواده خرچنگ ها است. این رستوران شیک برترین ماهی های شهر را سرو می نماید. سالن غذاخوری با سادگی تزیین شده و چشم اندازهای بسیاری زیبا و نفس گیری از اقیانوس دارد. برای رفتن به این رستوران حتما باید از قبل میز رزرو کنید. سعی کنید هنگام غروب خورشید آنجا باشید تا چشم انداز زیبای غروب آفتاب در اقیانوس اطلس را دیدن کنید.

رستوران ساکورا

همانطور که از نام رستوران معین است، ساکورا اولین رستوران ژاپنی کازابلانکا است که در آن می توانید از خوردن سوشی ها و ساشیمی های سنتی لذت ببرید. نمایش های سنتی ژاپنی بخش دیگری از برنامه های این رستوران برای مهمانان است. در واقع با سر زدن به این رستوران، حال و هوایی کاملا متفاوت با کازابلانکا را تجربه می کنید. این رستوران در هتل Sheraton واقع شده است. اگر از خوردن غذاهای سنتی و محلی کازابلانکا خسته شدید، می توانید به این رستوران سر بزنید و علاوه بر خوردن غذاهای ژاپنی، گوشه ای از حال و هوای بین المللی شهر را تجربه کنید. دکوراسیون رستوران، بسیار مدرن و مجلل است و مهمانان می توانند مراحل تهیه غذا را مشاهده نمایند.

رستوران Dar Beida

این رستوران، برترین جا برای یک تجربه توریستی عالی است. در این رستوران همز مان با لذت بردن از موسیقی و پایکوبی محلی، می توانید آشپزی سنتی را امتحان کنید و از خوردن غذاهای عربی و حضور در حال و هوای عربی، لذت ببرید. در واقع غیر از غذا، این رستوران به خاطر حال و هوای متفاوتی که دارد، مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. لذیذترین غذاهای بومی و منطقه ای در منوی متنوع و گسترده این رستوران عرضه شده است. مشهورترین غذاهای مراکشی را با برترین طعم و کیفیت در این رستوران می توانید نوش جان کنید.

رستوران Al Mounia

در این رستوران شیک و مجلل می توانید برترین غذاهای اصیل مراکشی را نوش جان کنید. انواع غذاهای اصیل عربی، پیش غذا، دسر و تنوع بی نظیری از سالاد در منوی رستوران دیده می گردد. فضای رستوران به تنهایی بسیار دیدنی و مجذوب نماینده است. بین سالن غذاخوری با دیوارهای کاشی کاری شده یا پاسیوی مزین به گیاهان و گل های زیبا می توانید جایی را برای غذا خوردن انتخاب کنید. خدمات این رستوران در سطح بسیار بالا واقع شده است و موقعیت جغرافیایی رستوران در مرکز شهر، یکی از دلایل محبوبیت آن است.

رستوران Le Riad

این رستوران، یک رستوران سنتی مراکشی است که نسبت به دیگر رستوران های این لیست، کمتر توریستی است و حال و هوای بومی تری دارد. در این غذاخوری سنتی می توانید برترین غذاهای محلی را در محیطی گرم و محبت آمیز نوش جان کنید. منوی رستوران بسیار ساده و در عین حال متنوع است که مطمئنا رضایت تان را جلب می نماید. قیمت رستوران نسبت به کیفیت غذاها، بسیار مناسب است. وقتی وارد این غذاخوری می شوید حس می کنید که وارد یکی از خانه های مراکشی شدید و بدون شک از حضور در این محیط گرم و صمیمی لذت خواهید برد.

رستوران Basmane

این رستوران در مکانی عالی در منطقه ساحلی کورنیش واقع شده است و یکی از برترین رستوران های شهر برای خوردن غذاهای سنتی مراکشی به خصوص طاجین است. در یک دکوراسیون تیپیکال و مجذوب نماینده مراکشی می تونید برترین غذاهای سنتی را با بالاترین کیفیت ممکن نوش جان کنید. کاشی کاری های زیبای رستوران، مجذوب نمایندهیت خاصی به محیط داده است. سالن غذخوری با گلدان ها و شمع های زیبا، گل های رنگارنگ و رنگی ملایم و مجذوب نماینده، تزیین شده است. علاوه بر غذای عالی و دکوراسیون بی نظیر، این رستوران به خاطر اجرای موسیقی و پایکوبی های محلی، بسیار مورد توجه گردشگران واقع شده است.

رستوران تاورن دو دوفن (Taverne Le Dauphin)

برای اینکه تازه ترین غذاهای دریایی را در محیطی ساده و بی تکلف نوش جان کنید، این رستوران برترین انتخاب است. در منوی رستوران هر غذایی دریایی که فکر کنید، پیدا می گردد. البته غذاهای گوشتی، گیاهی و دسرها هم بخش دیگری از منوی مفصل رستوران را تشکیل می دهند. سالن غذاخوری رستوران، رنگارنگ و دنج است و با تم دریایی تزیین شده است.

رستوران La Bavaroise

این رستوران در فضایی زیبا و گرم با دکوراسیونی مجذوب نماینده قرار گرفته و برترین جا برای خوردن غذاهای کلاسیک فرانسوی است. منوی رستوران بسیار مفصل است و برترین غذاهای کلاسیک فرانسوی را در آن خواهید دید. بخش مربوط به غذاهای دریایی و دسرهای منو، بسیار قابل توجه است. مثل بسیاری از رستوران های فرانسوی خوب، این رستوران هم کارکنانی مجرب و خوش برخورد دارد، خدماتی بی نظیر ارائه می نماید و منوی نوشیدنی آن قابل تحسین است. از آنجایی که رستورانی مشهور و شلوغ است، حتما قبل از رفتن میز رزرو کنید.

رستوران A Ma Bretagne

فضای شیک و مجلل، نمای زیبای اقیانوسی و غذای عالی و باکیفیت در این رستوران در کنار هم قرار گرفته اند. غذاهای کلاسیک فرانسوی را با برترین طعم و کیفیت می توانید در این رستوران عالی نوش جان کنید. فشای داخلی رستوران به زیبایی تمام با کفپوش های چوبی، نورپردازی ملایم تزیین شده است و یک تراس در فضای باز هم دارد. منوی رستوران بسیار کوچک ولی بی نظیر است و در آن برترین غذاهای اصلی، پیش غذا و دسرهای فوق العاده فرانسوی را خواهید دید. این رستوران نسبت به استانداردهای رایج رستوران های مراکشی گران است، اما در مجموع نسبت به کیفیت غذا و خدمات، قیمت های معقولی دارد.

رستوران ILOLI

این رستوران، برترین غذاهای ژاپنی را در فضایی مدرن و مجذوب نماینده سرو می نماید. تخصص اصلی رستوران در غذاهای دریایی است. انواع سوشی و غذاهای گیاهی در منوی رستوران دیده می گردد. هر غذا، به زیبایی تمام و با خلاقیت بی نظیر سرآشپزها، تزیین می گردد و شبیه یک اثر هنری ژاپنی است. این رستوران یکی از برترین و خاص ترین رستوران های کازابلانکا است.

منبع: کجارو / theculturetrip.com / moroccopedia.com

به "برترین رستوران های کازابلانکا؛ مراکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین رستوران های کازابلانکا؛ مراکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید