بوناچیچ: اگر کرونا مرا نکشد داوران این کار را می نمایند، زمین استادیوم نساجی غیراستاندارد و کوچک است!

به گزارش وبلاگ بهسا، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با انتقاد از قضاوت داوران گفت: اگر کرونا من را نکشد داوران ممکن است این کار را انجام دهند.

بوناچیچ: اگر کرونا مرا نکشد داوران این کار را می نمایند، زمین استادیوم نساجی غیراستاندارد و کوچک است!

به گزارش وبلاگ بهسا، لوکا بوناچیچ پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل نساجی مازندران گفت: بیش از هر چیز به بچه های تیمم تبریک می گویم، چون بازی صادقانه و شجاعانه ای را انجام دادند، آنهم مقابل یک تیم خوب مثل نساجی، آنهم در زمینی که به آن عادت نداشتند. با شایستگی در این بازی یک امتیاز را گرفتیم و تا حدی شرایط بهتری پیدا کردیم.

وی درباره داوری این ملاقات اشاره نمود: کرونا اگر من را نکشد داوران ممکن است این کار را انجام دهند. درباره داوری فدراسیون وجدان خودش را قاضی کند که در این چند هفته با ذوب آهن چه کار نموده اند.

سرمربی ذوب آهن درباره بازی در زمین مصنوعی گفت: بازهم تأکید می کنم نساجی یک مزیت دارد و آنهم این است که تیمش روی این زمین بازی می نماید. این زمین اصلاً برای فوتبال نیست. امروز تکنولوژی خیلی بالاتر رفته است و هیبرید وجود دارد. به جز مسئله زمین نساجی تیم خیلی خوبی است. نساجی از چمن مصنوعی خوب استفاده نموده است، علاوه بر این طول و عرض زمین هم اصلاً استاندارد نیست و زمین کوچک است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوناچیچ: اگر کرونا مرا نکشد داوران این کار را می نمایند، زمین استادیوم نساجی غیراستاندارد و کوچک است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوناچیچ: اگر کرونا مرا نکشد داوران این کار را می نمایند، زمین استادیوم نساجی غیراستاندارد و کوچک است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید