تأیید ابتلای 15 عضو باشگاه سامپدوریا به ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ بهسا، رئیس باشگاه سامپدوریا اعتراف کرد که 15 تن از اعضای این باشگاه به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

تأیید ابتلای 15 عضو باشگاه سامپدوریا به ویروس کرونا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسا، ماسیمو فررو رئیس باشگاه سامپدوریا فاش کرد که حداقل 15 تن از اعضای این باشگاه به ویروس کرونا مبتلا شده اند. او در عین حال تأکید کرد که شرایط تیم و اعضای کادر فنی تیم سامپدوریا خوب است و خطری آن ها را تهدید نمی کند.

سامپدوریا در میان تمامی تیم های سری A بیشترین ضربه را از شیوع کرونا در ایتالیا خورد تا جایی که به دلیل بالا رفتن شمار مبتلایان دیگر از اعلام نام آن ها خودداری کرد.

با این حال فررو گفت که تیم آبی پوش شهر جنوا روز های بحرانی را پشت سر گذاشته است و ضمن ابراز خرسندی از موافقت با آغاز مجدد سری A، بازیکنان تیمش را آماده از سرگرفتن بازی ها دانست.

فررو گفت: خوشحالیم که لیگ دوباره آغاز می شود. این یعنی که هیولای کرونا دارد محو می شود. ما با یک دشمن نامرئی جنگیدیم، اما من همیشه گفته ام که زمانی باید مسابقات از سر گرفته شوند که شرایط مهیا و مساعد باشد. اینکه مسابقات را دوباره آغاز کنیم خیلی مهم است. سامپدوریا هم آماده رقابت با همه است. من درخواست کردم که به ما اجازه دهند ابتدا بازی های معوقه مان را انجام دهیم. شاید در این میان کمی هم شانس به ما رو آورد.

فررو اضافه کرد: تیم ما به شدت از کرونا ضربه خورد. حال بازیکنان الان خوب است. خیلی ناراحت کننده است. ما هیچ چیزی درباره این بیماری نمی دانستیم. تست کرونای 15 تا 17 از اعضای باشگاه مثبت درآمد. این یک شوخی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تأیید ابتلای 15 عضو باشگاه سامپدوریا به ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأیید ابتلای 15 عضو باشگاه سامپدوریا به ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید