ترفندهای معجزه آسا برای مراقبت از موهای فر

به گزارش وبلاگ بهسا، موهای فر منحصربه فرد و زیبا هستند، اما همین موهای زیبا و مجعد ممکن است چالش های زیادی برایتان ایجاد نمایند.

ترفندهای معجزه آسا برای مراقبت از موهای فر

بسیار مهم است که بدانید مراقبت از موهای فر چگونه است و آن ها را به شکلی آرایش کنید که از بافت طبیعی فر و درشت برخوردار باشند. در این مطلب از وبلاگ بهسا به این مبحث می پردازیم.

ترفندهای مراقبت از موهای فر

استفاده از شانه هایی با دندانه های درشت و فاصله دار

از آنجایی که موهای فر خشک تر و شنماینده تر از موهای معمولی هستند، شانه زدن موها با برس های معمولی ممکن است باعث گره خوردگی، وز شدن موها و تخریب کوتیکول های مو گردد. هر فر مو، نقطه ای مستعد برای شکسته شدن موها است. برای شانه کردن موهای خود به جای برس های معمولی به سراغ شانه هایی با دندانه های پهن بروید. این نوع شانه ها، برخلاف برس، حالت طبیعی فرهای مو را خراب نمی نمایند. اگر به این دست از مطالب علاقه دارید، مطلب موهای خود را با بابونه رنگ کنید! را بخوانید.

شانه زدن موها از پایین به بالا

اگر موهای فر و مجعد دارید همواره شانه کردن مو را از انتهای آن شروع کنید. اگر موهای فر را از بالا به پایین شانه بزنید گره های مو را به سمت پایین هل می دهید و باعث گره خوردگی و شکستگی ساقه های مو می شوید.

استفاده از ماسک مو نرم نماینده عمیق و آبرسان

استفاده از ماسک موهای نرم نماینده عمیق و آبرسان حداقل یک بار در هفته باعث می گردد موها بدون این که فرهای ظریف و زیبایشان را از دست بدهند آبرسانی شوند. به خصوص اگر موهای شما رنگ شده باشد ماسک موهای نرم نماینده باعث می شوند موهای شما وز نشوند و جلوه ای سالم و براق داشته باشند.

مراقبت از موهای فر با سرم مو

سرم مو یک محصول فوق العاده و ضروری برای موهای فر است. سرم مو نه تنها با موخوره و وز شدگی موهای فر مبارزه می نماید بلکه به پیچ وتاب های ظریف موها جلوه ای زیبا و درخشان می دهد.

مراقبت از موهای فر با بابلیس

ممکن است استفاده از بابلیس برای موهای فر کاری زائد به نظر برسد اما این عمل باعث می گردد بخش هایی از فر موها که به علت استفاده از شامپو حالت خودشان را از دست داده اند دوباره احیا شوند. آیرونی را انتخاب کنید که تقریبا به میزان قطر موهای شما است.

داشتن فرهای باز و زیبا با استفاده از تکنیک آناناس

استفاده از این تکنیک از وز شدن موها در زمان خواب جلوگیری نموده و نظم حلقه های فر موها را حفظ می نماید. برای اجرای این تکنیک قبل از خواب موهای خود را در بالاترین نقطه سر خود به شکل دم اسبی جمع کنید و با یک کش موی پارچه ای خیلی شل ببندید. اجازه دهید فرهای مو در همان حالتی که هستند در بالای سرتان باقی بمانند.

استفاده از دیسپانسر سشوار

دیسپانسر ابزار جانبی سشوار است که روی خروجی آن قرار می گیرد و برای حفظ فر مو استفاده می گردد. این وسیله تا حد زیادی از وز شدن موهای فر جلوگیری می نماید. علاوه بر این، با یاری دیسپانسر، فر موهای شما یکنواخت تر و حجیم تر می گردد.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب ترفندهای شگفت انگیز افزایش زیبایی در خانوم ها را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "ترفندهای معجزه آسا برای مراقبت از موهای فر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندهای معجزه آسا برای مراقبت از موهای فر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید