ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان

به گزارش وبلاگ بهسا، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت 20 امشب میهمان نفت مسجد سلیمان خواهد بود. سرخپوشان که در حال حاضر در صدر جدول قرار دارند در کوشش هستند تا با فزونی در این بازی با حفظ جایگاه خودشان به تعطیلات لیگ برتر بروند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان

در دروازه سرخپوشان مثل همواره علیرضا بیرانوند ایفای نقش خواهد نمود. بیرو در 5 ملاقات گذشته تنها یک بار از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شده و پیروز شده به یاری خط دفاعی خود چهار کلین شیت به ثبت برساند.

مرتضی پورعلی گنجی و گئورگی گولسیانی هم که در دو بازی گذشته به هماهنگی خوبی از بازی کنار هم رسیدند این بار هم زوج دفاع میانی سرخپوشان را تشکیل خواهند داد. در سمت راست دانیال اسماعیلی فر بازی خواهد نمود و در سمت چپ میدان هم مثل ملاقات های گذشته علی نعمتی حضور خواهد داشت که سال جاری در این ناحیه عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشته است.

میلاد سرلک مثل همواره هافبک دفاعی سرخپوشان خواهد بود، ولی سیستم پرسپولیس در بازی امروز یک تغییر نسبت به همواره دارد و مصدومیت و غیبت امید عالیشاه در بازی امروز باعث شده یحیی یک تغییر اجباری داشته باشد که احتمالاً این تغییر با ورود سینا اسد بیگی به جمع 11 بازیکن اصلی اضافه خواهد شد و با این جابجایی سیستم سرخپوشان به 1-3-2-4 تغییر خواهد نمود و اسدبیگی زوج سرلک در خط هافبک دفاعی خواهد شد.

سعید صادقی متمایل به راست بازی می نماید و مهدی ترابی متمایل به چپ و سروش رفیعی با یک خط انتقال به جلو از هافبک میانی به هافبک هجومی جای عالیشاه را در ترکیب اصلی پر خواهد نمود.

در نوک حمله هم طبق معمول سه ملاقات گذشته شاهد حضور یورگن لوکادیا هستیم.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، سروش رفیعی، سعید صادقی، یورگن لوکادیا

ایلنا

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید