تسریع در امور هلال احمر با استفاده از ظرفیت شهرداری ها و دهیاریها

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تسریع در امور هلال احمر با استفاده از ظرفیت شهرداری ها و دهیاریهای استان اطلاع داد.

تسریع در امور هلال احمر با استفاده از ظرفیت شهرداری ها و دهیاریها

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بهسا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه تقدیر از عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن اشاره به خدمات قابل توجه هلال احمر در حوادث مختلف گفت: خدمات جمعیت هلال احمر و داوطلبین آن در حوادث مختلف در کشور و به ویژه استان تهران جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به اینکه با همدلی، وفاق، همسویی و هم آوایی می توان با بحران ها و حوادث مقابله کرد اضافه نمود: آمادگی داریم تا از ظرفیت 46 شهرداری استان تهران و مرکز استان و 600 دهیاری در حوزه هلال احمر استفاده گردد تا در زمینه آموزش و جذب داوطلبین گام های بلندی برداریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بیان کرد: اگر درخواست هایی از حوزه مدیریت استان جهت تقویت فعالیت ها وجود دارد دریغ نمی کنیم چرا که به عنوان کشوری که در معرض حوادث مختلف هستیم به ویژه در استان تهران باید برنامه ریزی گردد تا از نقش مؤثر هلال احمر و داوطلبین آن در زمینه مقابله با حوادث استفاده کنیم.

چراغعلی با اشاره به اینکه ظرفیت هلال احمر و داوطلبین سبب شده تا رضایتمندی مردم در اوج مسائل تأمین می گردد گفت: از ظرفیت رسانه ملی برای آموزش مردم در جهت مقابله با حوادث استفاده می گردد.

وی همچنین گفت: موضوعات با اولویت معین گردد تا بتوانیم از ظرفیت مدیران محلی و شهرستانی برای یاری به هلال احمر استفاده کنیم چرا که احتیاج به یادگیری و جذب داوطلب و غیره وجود دارد و در این زمینه باید موارد به خوبی معین گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تسریع در امور هلال احمر با استفاده از ظرفیت شهرداری ها و دهیاریها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در امور هلال احمر با استفاده از ظرفیت شهرداری ها و دهیاریها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید