تسلا مجبور به تغییر آگهی در کره جنوبی شد

به گزارش وبلاگ بهسا به نقل از رویترز، پیش از این، رگولاتور آنتی تراست کشور مذکور اعلام نموده بود خودروساز آمریکایی درباره مشخصات باتری هایش اغراق نموده است.

تسلا مجبور به تغییر آگهی در کره جنوبی شد

در وب سایت کره ای تسلا، توضیحات مربوط به خودروی صندوق دار مدل 3 تغییر نموده و اکنون اعلام شده وسیله نقلیه مذکور با یک بار شارژ حداکثر می تواند 528 کیلومتر طی کند. این درحالی است که پیش از آن شرکت مسافت طی شده با یک بار شارژ را بیش از 528 کیلومتر ذکر نموده بود.

کمیسیون تجارت عادلانه کره جنوبی(KFTC) هفته گذشته اعلام نمود گزارشی درباره اغراق مسافت طی شده با یک بار شارژ وسیله های نقلیه این شرکت از جمله مدل 3 به تسلا ارسال نموده است. چنین اقدامی برخلاف قوانین برچسب زنی و آگهی عادلانه کشور مذکور به شمار میرود.

این درحالی است که به گفته تحلیلگران بیشتر خودروهای برقی در آب وهوای سرد با کاهش مسافت طی شده به ازای هر شارژ روبرو می شوند.

یکی از مقامات این کمیسیون در این باره می گوید:KFTC تصمیم دارد به این خودروساز فرصت پاسخگویی درباره یافته ها را بدهد و در مرحله بعد یک جلسه برای آنالیز و مشخص مقدار نقض قانون برگزار می گردد. طی این جلسه درباره تحریم هایی علیه تسلا تصمیم گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تسلا مجبور به تغییر آگهی در کره جنوبی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلا مجبور به تغییر آگهی در کره جنوبی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید