مشخص تکلیف رشته های منفک شده از فدراسیون جانبازان

به گزارش وبلاگ بهسا، جدا شدن بعضی از رشته ها از بدنه فدراسیون جانبازان و معلولان و الحاق آن به فدراسیون های مربوطه علاوه بر انتقادهای زیادی که داشت به تدریج مسائل و حواشی همراه خود کرد طوریکه مسئولان را ملزم به آسیب شناسی این طرح نموده است.

مشخص تکلیف رشته های منفک شده از فدراسیون جانبازان

برای آنالیز طرح الحاق بعضی رشته ها از فدراسیون جانبازان و معلولان به فدراسیون های مربوطه آنها، نشست های زیادی میان نمایندگان وزارت ورزش، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جانبازان و معلولان و همچنین فدراسیون های مربوطه برگزار گردید و در نهایت با در نظر دریافت بعضی الزامات فدراسیون های جهانی نهایی و تصویب شد.

تیروکمان، دوچرخه سواری، تنیس روی میز، تنیس و بدمینتون همراه با قایقرانی، سوارکاری و تکواندو (این سه رشته پیش از این هم زیر نظر فدراسیون های مربوطه فعالیت داشتند) 8 رشته ای هستند که از پاییز سال 98 و بر اساس طرح منفک شدن بعضی رشته ها از فدراسیون جانبازان و معلولان، مدیریت شأن به فدراسیون های مربوطه سپرده شد.

این طرح با وجود منتقدانی که داشت به مرحله اجرا رسید اما طی 1.5 سال گذشته به خاطر ادامه این نقدها و مسائلِ اجرایی، با حواشی زیادی روبرو شد.

همین مسئله مسئولان را ملزم به بازنگری طرح موردنظر نموده است به خصوص که بعضی از گزارش های دریافتی از هیأت های استانی هم با مطرح شدن گله هایی از مسائل زیرساختی این طرح همراه بوده است.

قرار است در راستای نشست های برگزار گردیده در این زمینه، فردا نشست دیگری در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار گردد. محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک هم در این نشست حضور خواهد داشت ضمن اینکه از علی رغبی هم به عنوان نماینده وزارت ورزش دعوت شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشخص تکلیف رشته های منفک شده از فدراسیون جانبازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف رشته های منفک شده از فدراسیون جانبازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید