تقوی: هیچ گزینه ای برای راهنمایی تیم ملی والیبال نداریم

به گزارش وبلاگ بهسا، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال ایران گفت: برداشت های اشتباه باعث شده تا فکر نمایند که در حال انتخاب مربی هستیم، به هیچ عنوان گزینه داخلی و خارجی خاصی مد نظر ما نیست و فعلا تنها شاخصه های لازم برای انتخاب مربی را طراحی می کنیم.

تقوی: هیچ گزینه ای برای راهنمایی تیم ملی والیبال نداریم

میلاد تقوی در گفت وگو با وبلاگ بهسا، درباره صحبت های مطرح شده برای انتخاب جایگزین کولاکوویچ مبنی بر نزدیک بودن مربیان داخلی یا خارجی به نیمکت تیم ملی والیبال ایران، اظهار کرد: در حال حاضر نه گزینه داخلی بیشتر مد نظر است و نه گزینه خارجی، اصلا الآن در حال انتخاب مربی نیستیم. فدراسیون در حال حاضر کوشش می نماید که با استفاده از تجربیات دوستانی که استخوان شکسته والیبال هستند، شاخصه های لازم جهت انتخاب مربی در این شرایط سخت کشور را تعیین کند.

او ادامه داد: بعضی شاید بگویند که الآن با توجه به برگزاری جلسات در فدراسیون ما در حال انتخاب مربی هستیم، اما اینگونه نیست و تنها به دنبال تعیین کردن شاخصه ها هستیم تا با توجه به آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنیم. البته در حال حاضر هیچ گزینه داخلی یا خارجه ای مد نظر فدراسیون نیست.

دبیر فدراسیون والیبال ایران، در خصوص نقل قول هایی که از سوی بعضی گزینه های خارجی مطرح می گردد نیز گفت: فدراسیون به عنوان مرجع و متولی اصلی والیبال ایران، صلاحیت ایران را دارد که گزینه مدنظر خود را برای تیم ملی انتخاب کند. با این وجود فعلا گزینه مناسبی را در نظر نداشته و هیچ نقل قولی را هم مبنی بر اینکه فدراسیون والیبال با آن ها مصاحبه نموده قبول نداریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مربی جدید در مدت زمان باقی مانده تا المپیک می تواند شناخت خوبی از پتانسیل والیبال ایران به دست آورده و نتایج خوبی هم کسب کند؟ شرح داد: ما فعلا هیچ رویداد بین المللی را پیش رو نداریم. مربی جدید نمی تواند مورد آنالیز قرار بگیرد، مگر اینکه مسابقات متعدد پیش روداشته باشیم. فعلا باید با توجه به شرایط کشور ابعاد مختلف این شرایط را بسنجیم و بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

تقوی درباره تکلیف کادرفنی تیم ملی نوجوانان نیز شرح داد: این موضوع نیز قطعا در جلساتی که با حضور کارشناسان برگزار می کنیم مطرح می گردد و ادامه دارد تا تصمیم نهایی را اعلام کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون به دنبال دریافت طلب های خود از اسپانسرها نیز هست؟ گفت: فعلا موضوع خاصی مطرح نشده است که بخواهم در خصوص آن اطلاع رسانی کنم. با این حال همه می بینیم که شرایط مالی جهان بخاطر ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفته و اسپانسرهای ما هم از این شرایط مسثنا نیستند. موضوع مهم درک متقابل است که بهتر است هم فدراسیون و هم اسپانسرها یکدیگر را درک نمایند تا مسائل رفع گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقوی: هیچ گزینه ای برای راهنمایی تیم ملی والیبال نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: هیچ گزینه ای برای راهنمایی تیم ملی والیبال نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید