توضیحات وزیر ورزش درباره حضور بانوان در استادیوم ها

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران (پانا) - وزیر ورزش به سوالات خبرنگاران درباره واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه ها، معین مدیرعامل پرسپولیس و حضور بانوان در استادیوم ها پاسخ داد.

توضیحات وزیر ورزش درباره حضور بانوان در استادیوم ها

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه داربی 97 مرکز در جمع وبلاگ بهسا اظهار کرد: امیدوارم تصمیمی که در مورد تبلیغات محیطی گرفته شد، مبارک فوتبال ایران باشد و اتفاق ارزشمندی بود که با درایت فدراسیون فوتبال این رخ داد که با هماهنگی با موضع وزارت ورزش بود و برای فوتبال باشگاهی این رخ داد که شاهد چنین هماهنگی در فوتبال باشیم و امیدوارم خیر و برکت آن به مدیریت منبع باشگاه هایمان برگردد.

وی درباره بند یک آیین نامه فدراسیون فوتبال شرح داد: این موضوع نگران کننده نیست اما طبق هماهنگی به عمل آمده و پیشنهاد فیفا، اگر قرار باشد طبق قوانین فیفا اساسنامه فدراسیون فوبتال تبیین گردد، فدراسیون های جمهوری اسلامی ایران جزو نهادهای غیر دولتی هستند و قرار شد بحث عمومی حذف گردد. قول و قرارهایی قبل از دولت تازه گذاشته شده بود که ما هم به آن ها پایبند بودیم. قول و قرار این بود که دولت موافقت کند که دولت اساسنامه را تایید نموده و حالا مجلس باید آن را تصویب کند و تا این جا که ما نگاه حمایتی مجلس را دیده ایم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. فوتبال یکی از فدراسیون های مهم و پیروز ما است که تیم ملی تحت نظر این فدراسیون فکر می کنم یک سالی است که باخت نداشته و به زعم بیشتر کارشناسان، سریع ترین صعود را به جام جهانی خواهیم داشت. من به فدراسیون فوتبال و مدیریت آن تبریک عرض می کنم که تیم ملی چنین پیروزیت هایی را داشته است.

سجادی در مورد معین مدیرعامل پرسپولیس گفت: اکنون شاهد داربی هستیم و مباحث مدیریتی بماند برای بعد.

او در سرانجام درباره حضور بانوان در استادیوم ها گفت: در حال آنالیز این قضیه هستیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "توضیحات وزیر ورزش درباره حضور بانوان در استادیوم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات وزیر ورزش درباره حضور بانوان در استادیوم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید