تکلیف سهام عدالت متوفیان تعیین شد

به گزارش وبلاگ بهسا، تکلیف سود سهام عدالت متوفیان چیست؟

تکلیف سهام عدالت متوفیان تعیین شد

محسن انصاری در مصاحبه با ایسنا، در خصوص آخرین شرایط مشخص تکلیف سهام عدالت مشمولان متوفی گفت: تا یک ماه آینده شرکت سپرده گذاری اطلاعیه رسمی در خصوص این موضوع منتشر خواهد نمود و وراث متوفیان سهام عدالتی باید منتظر این اطلاعیه باشند.

وی ادامه داد: در این اطلاعیه اعلام می گردد که وراث باید به چه سایتی مراجعه نموده و برای دریافت این سهام چه مدارکی را کامل نمایند.

در این راستا تعداد متوفیان مشمولان سهام عدالت حدود سه میلیون نفر است و سود سهام عدالت قطعا به این افراد هم تعلق می گیرد. پیش از این اعلام شده بود که وراث این افراد باید امور مربوط به انحصار ورثه را انجام دهند و پس از آن در انتظار راه اندازی سامانه الکترونیکی برای تقسیم سود سهام متوفی به وراث منتظر بمانند. پس از راه اندازی این سامانه سود سهام عدالت فرد متوفی، بر اساس انحصار ورثه، به حساب وراث واریز خواهد شد.

واریز سود سهام عدالت سال 99 از نخستین ساعات روز گذشته شروع شد. با گذشت چند ساعت از واریز سود سهام عدالت، بسیاری از مشمولان اظهار داشتند هنوز سود سهام خود را دریافت ننموده اند.

این نقدها به واریز نشدن سود سهام عدالت دیروز 22 اسفند ماه هم ادامه دارد. اما حالا وزیر اقتصاد از انتها واریز سود سهام عدالت خبر داده است.

احسان خاندوزی وزیر امور مالی و دارایی اظهار داشت: سهام عدالت دو و نیم میلیون نفر از مشمولان یک میلیون تومانی بوده و یک میلیون تومان سود دریافت کردند. بقیه افراد هم بین 480 تا 570 هزار تومان سود دریافت کردند.

منبع: تجارت نیوز

به "تکلیف سهام عدالت متوفیان تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف سهام عدالت متوفیان تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید