تیم فوتبال سلتیک قهرمان لیگ اسکاتلند شد، قلب ها سقوط کردند

به گزارش وبلاگ بهساو به نقل از Sky News، تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند پس از تصمیم مقامات این کشور برای محدود کردن رقابت های فعلی، برای نهمین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر اسکاتلند شد.

تیم فوتبال سلتیک قهرمان لیگ اسکاتلند شد، قلب ها سقوط کردند

همچنین این بدان معنی است که تیم فوتبال هارت که لقب قلب ها را یدک می کشیدند به لیگ پایین تر سقوط کردند.

اتحادیه فوتبال اسکاتلند، صبح دوشنبه جلسه ای را برای معین تکلیف رقابت های فصل جاری فوتبال باشگاهی این کشور که به دلیل اشیوع ویروس کرونا معلق مانده بود برگزار کرد که طی آن سلتیک با توجه به جدول فعلی رده بندی به عنوان قهرمان معرفی گشت.

هنگامی که این فصل در تاریخ 13 مارس امسال میلادی به سرانجام رسید، شاگردان نیل لنون در سلتیک با 80 امتیاز و اختلاف 13 امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر حضور داشتند.

همچنین گلاسکو رنجرز به عنوان رقیب سنتی این تیم نیز با 67 امتیاز در رده دوم جدول نهاده شد.

مردوچ مک لالان رئیس اتحادیه فوتبال اسکاتلند در این باره گفت: ابتدا می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا به طور رسمی به سلتیک به خاطر موفقیت آنها تبریک بگویم، و همچنین صمیمانه با هارتی ها در خصوص سقوط آنها همدرد هستم.

وی گفت: ما ترجیح می دادیم فصل را در استادیوم ها و مقابل دید طرفداران تمام کنیم. این راهی نیست که کسی درگیر فوتبال اسکاتلند گردد تا بخواهد فصل لیگ را به سرانجام برساند بلکه با توجه به شرایط وخیم و بی سابقه ای که دارد ما با آن روبرو هستیم، هیات مدیره توافق نموده است که تنها راه عملی پیش رو اعلام قهرمانی سلتیک و نیمه کاره کردن لیگ فصل جاری است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم فوتبال سلتیک قهرمان لیگ اسکاتلند شد، قلب ها سقوط کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فوتبال سلتیک قهرمان لیگ اسکاتلند شد، قلب ها سقوط کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید