ثبت نام دو آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی تا 28 آبان ماه ادامه دارد

به گزارش وبلاگ بهسا، طبق اعلام مرکز سنجش و آموزش پزشکی؛ ثبت نام آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی سال 99 تا 28 آبان ادامه دارد.

ثبت نام دو آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی تا 28 آبان ماه ادامه دارد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ بهسا، آزمون پیش کارورزی (میان دوره) ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه 6 آذر 99 به صورت الکترونیک و آزمون های علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی ساعت 14 روز پنجشنبه 6 آذر 99 برگزار می شوند.

ثبت نام از واجدین شرایط شرکت در امتحانات مذکور به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و به وسیله کد کاربری و رمز عبور اعلام شده قبلی و از روز شنبه 17 آبان 99 شروع شده است و متقاضیان تا چهارشنبه 28 آبان 99 فرصت دارند در این آزمون ها ثبت نام نمایند.

معین دانشگاه های محل برگزاری آزمون منوط به اعلام آمادگی دانشگاه و تائید ظرفیت سیستم های موجود، مطابق استاندارد های اعلام شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی است.

در صورتی که محل آزمون داوطلب، دانشگاهی به غیر از دانشگاه محل تحصیل خود باشد، باید قبل از ثبت نام با دانشگاه محل آزمون هماهنگی گردد و در صورت تایید دانشگاه محل آزمون، ضمن ثبت نام داوطلب توسط دانشگاه محل تحصیل، داوطلب با معرفی نامه نیز به دانشگاه مربوطه معرفی گردد.

ثبت نام متقاضیان ایرانی تحصیل نموده در خارج از کشور همانند دوره های قبل باید با تاییدیه مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت و پرداخت هزینه 200 هزار تومانی صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام دو آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی تا 28 آبان ماه ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام دو آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی تا 28 آبان ماه ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید