جودیت و رابین، زوجی که به صورت حرفه ای لوکیشن فیلم های مشهور را پیدا می نمایند و در آنها به سبک بازیگران همان فیلم ها لباس می پوشند و عکس می گیرند

به گزارش وبلاگ بهسا، صفحه اینستاگرام یک زوج به نام های جودیت و رابین را که می دیدم، از کم بودن دنبال نماینده هایشان به نسبت کار بسیار جالبی که می نمایند، شگفت زده شدم.

جودیت و رابین، زوجی که به صورت حرفه ای لوکیشن فیلم های مشهور را پیدا می نمایند و در آنها به سبک بازیگران همان فیلم ها لباس می پوشند و عکس می گیرند

مگر آنها چه می نمایند و چرا من تصور می کنم که باید بسیار بیشتر از 50 هزار دنبال نماینده داشته باشند؟

حدود 7 سال پیش، ایده ای به فکر این زوج رسید. این دو عاشق و شیدای سفر بودند و همیشه در پی پیدا کردن مقصدهای تازه ای برای سفر بودند. پس به فکر افتادند که لوکیشن های فیلم های مشهور را پیدا نمایند و بعد در آنها عکس مشترک با هم بگیرند، آن هم تا جایی که ممکن است با همان زاویه و حتی البسه و حالتی شبیه ژست هنرپیشه های اصلی فیلم ها و سریال ها. حاصل این کار یک صفحه خاص اینستاگرام با 60 پست شده.

به سبب شرایط آب و هوایی متنوع و سخت و تغییراتی که در بافت های شهری و خارج شهری ایجاد می گردد و اینکه بسیاری از استودیوهای فیلمسازی از CGI استفاده می نمایند، کار این زوج سختتر از چیزی است که در ابتدا می توانید تصور کنید.

فکرش را بکنید در حالی که صحنه مشهور یک فیلم در شرایط بارانی گرفته شده، این زوج در آفتاب کامل به آن برسند یا اصلا در فصلی متفاوت.

اینستاگرام - فیس بوک - یوتیوب آنها را دنبال کنید و لذت ببرید.

فارست گامپ - دره Monument - آمریکا:

ارباب حلقه ها - نیوزیلند:

سریال Outlander - فالکلند - اسکاتلند

سریال گیم آو ترونز - اسپانیا - Gaztelugatxe

فیلم کلاسیک Charade - پاریس

یکی از قسمت های فیلم Hunger Games - برلین آلمان

زندگی مخفی والتر میتی - Seyðisfjörður در ایسلند:

فیلم One Day - ادینبورگ - انگلیس:

باز گیم آو ترونز - اسپانیا - Playa De Itzurun

فیلم بیگانه: کاوننت - نیوزیلند - Milford Sound

فیلم پی نوشت: دوستت دارم - ایرلند - کوهستان Wicklow

باز سریال Outlander- این بار اسکانلند:

فیلم هری پاتر - اسکاتلند - Glen Etive

گیم آو ترونز - اسپانیا - Gaztelugatxe

پیشتازان فضا یا Star Trek - آمریکا - سانفرانسیسکو

فیلم Twilight- ایتالیا - Montepulciano

فیلم بخور ، عبادت کن، عشق بورز - رم - ایتالیا

لوکیشن فیلم Tenet - Amalfi - ایتالیا

منبع: یک پزشک

به "جودیت و رابین، زوجی که به صورت حرفه ای لوکیشن فیلم های مشهور را پیدا می نمایند و در آنها به سبک بازیگران همان فیلم ها لباس می پوشند و عکس می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جودیت و رابین، زوجی که به صورت حرفه ای لوکیشن فیلم های مشهور را پیدا می نمایند و در آنها به سبک بازیگران همان فیلم ها لباس می پوشند و عکس می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید