خبرنگاران خلع سلاح کرونا؛ بازگشت طرفداران به لیگ جزیره از 15آذرماه

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران- خبرنگاران- نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) گفت که طرفداران فوتبال برای نخستین بار از زمان شروع پاندمی کرونا، ظرف کمتر از دو هفته دیگر به استادیوم ها باز خواهند گشت.

خبرنگاران خلع سلاح کرونا؛ بازگشت طرفداران به لیگ جزیره از 15آذرماه

به گزارش وبلاگ بهسا، بوریس جانسون در جریان صحبت های خود در مجلس عوام از شروع اجرای برنامه های دولت این کشور برای فصل تعطیلات به عنوان بخشی از برنامه زمستانی کووید از سوم دسامبر اطلاع داد و آن را تایید کرد.

براین اساس یک ساز و کار سه طبقه بندی سختگیرانه تر به اجرا گذاشته و بدین ترتیب شدت محدودیت های هر منطقه معین خواهد شد؛ سیستمی که به طور مستقیم روی شمار طرفداران مجاز ورود به هر استادیوم در سراسر انگلیس تاثیر خواهد داشت.

تمامی رقابت های حرفه ای فوتبال از ماه مارس بدون تماشاگر برگزار شده اما شاید پیش از اتمام سال 2020 بعضی هوداران بتوانن ملاقات تیم های محبوب خود را از نزدیک تماشا نمایند.

جانسون تایید نموده است که استادیوم های روبازی که در مناطق دسته اول (با ریسک کمتر) وجود دارند می توانند از 4 هزار طرفدار یا 50درصد گنجایش استادیوم میزبانی نمایند؛ این رقم برای استادیوم های مناطق دسته دوم 2 هزار نفر بوده و استادیوم های مسقر در مناطق دسته سوم همچنان بدون هودار از ملاقاتها میزبانی خواهند کرد.

این بدان معنا است که شنبه پنجم دسامبر (15 آذرماه) نخستین روزی خواهد بود که تقریبا بعد از 9 ماه شاهد بازگشت طرفداران به استادیوم ها و تماشای ملاقات تیم های محبوبشان خواهد بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران خلع سلاح کرونا؛ بازگشت طرفداران به لیگ جزیره از 15آذرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خلع سلاح کرونا؛ بازگشت طرفداران به لیگ جزیره از 15آذرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید