خبرنگاران دوباره لیگ جزیره، خوزه و زمین های کج

به گزارش وبلاگ بهسا، تهران- خبرنگاران- خوزه مورینیو همزمان با آغاز مجدد لیگ جزیره با انتقاد از یاری داور ویدئویی (VAR)، این فناوری را مقصر از دست رفتن سه امتیاز ملاقات تیمش برابر منچستریونایتد دانست.

خبرنگاران دوباره لیگ جزیره، خوزه و زمین های کج

تاتنهام در کورس کسب یکی از سهمیه های فصل آینده لیگ قهرمانان، در جهت اضافه کردن سه امتیاز ارزشمند به اندوخته های خود بود و این اتفاق پس از آن رخ داد که داوید دخه آ از مهار ضربه استیون برگوین بازماند اما ضربه پنالتی دقیقه 81 برونو فرناندز که با زیرکی پل پوگبا در محوطه جریمه اسپرز به دست آمد و تبدیل به گل شد، به این معنا بود که شیاطین سرخ با یک امتیاز خارج از خانه به اولدترافورد برمی گردند.

یونایتدها هم اکنون با چهار امتیاز بیشتر از تاتنهام رده هشتمی، در صندلی پنجم جدول رده بندی جای دارد.

البته شرایط می توانست برای تاتنهام بدتر باشد اما یک ضربه پنالتی دیگر که در زمان های تلف شده برای یونایتد اعلام شد، توسط یاری داور ویدئویی مردود اعلام شد.

در این بین، مورینیو با اشاره به پنالتی های اعلام شده، گفت: از هیچکدام از پنالتی ها رضایت ندارم؛ علاوه بر این، از VAR هم ناراضی هستم نه از داور زیرا داور می تواند اشتباه کند اما VAR آنجا است که کار درست را انجام دهد.

وی ادامه داد: در درجه دوم از قضاوت داور رضایت ندارم چون از اعلام ضربه ایستگاهی برای ما خودداری کرد؛ ضربه ای که ادامه آن به اعلام پنالتی دوم منجر شد. در این مورد VAR حقیقت را خاطرنشان کرد.

مورینیو اضافه کرد: می دانستیم که احتمال اعلام پنالتی برای آنها وجود دارد چون به خوبی مطلع بودیم که آنان سابقه باورنکردنی در خصوص پنالتی دارند.

مروینیو علاوه بر این گفت که VAR باید فرناندز را بابت تمارض با کارت زرد جریمه می کرد.

در حالیکه سرمربی پرتغالی برابر باشگاهی که فصل گذشته وی را برکنار کرد، مستاصل به نظر می رسید، اوله گانر سولسشر از پوگبا بابت حضور در نیمه دوم بازی تمجید کرد.

مرد فرانسوی از ژانویه به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا نیمکت نشین است اما پس از ورود به زمین بازی جانی دوباره به یونایتد بخشید.

سولسشر در این باره گفت: پل تمام وظایف یک هافبک را به خوبی انجام داد؛ تکل رفت، پاس ها را دریافت کرد و کمی هم مهارت انفرادی خود را به نمایش گذاشت و بنابراین از بازگشت او راضی هستیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دوباره لیگ جزیره، خوزه و زمین های کج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دوباره لیگ جزیره، خوزه و زمین های کج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید