خبرنگاران علوی: پنجره جابجایی ماشین سازی به زودی باز می شود

به گزارش وبلاگ بهسا، تبریز-خبرنگاران- مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز خاطرنشان کرد: به زودی پنجره بسته جابجایی این باشگاه به دلیل بدهی به بازیکن خارجی، باز می شود.

خبرنگاران علوی: پنجره جابجایی ماشین سازی به زودی باز می شود

سیدمحمد علوی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ بهسا، افزود: مالک باشگاه از همان روزهای اول تحویل گفتن باشگاه به صورت مستمر پیگیر مساله بدهی به بازیکن برزیلی چند فصل قبل می باشد و تا به امروز نیز اقدامات بسیار مهمی در این راستا به انجام رسیده و هواداران به هیچ عنوان از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وی باز شدن پنجره جابجایی ماشین سازی را حتمی دانست و گفت: در این زمینه صحبت های لازم را انجام داده ایم و تا سرانجام هفته بدهی باشگاه به شیمبا بازیکن کنونی فولاد خوزستان پرداخت می شود و یک وکیل هم از سوی باشگاه برای این منظور تعیین کردیم تا پفراینده را پیگیری کند.

علوی ادامه داد: مالک و مدیریت باشگاه ماشین سازی تبریز به دنبال این هستند تا هر چه زودتر بدهی به شیمبا را پرداخت کرده و البته همین کار نیز به انجام خواهد رسید تا قبل از شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر پنجره جابجاییی ماشین سازی باز شود.

وی درباره قرعه بازی های ماشین سازی در فصل جدید لیگ برتر، گفت: طبیعی است که تمامی تیم ها دوست دارند که قرعه کشی باب میل آنها باشد که البته چنین مساله ای برا همه تیم ها نمی تواند اتفاق افتد.

علوی با بیان اینکه برای ما نوع، نحوه و زمان بازی های لیگ برتر فرقی ندارد، افزود: در هر حال در طول فصل تمام تیم ها باید با هم بازی کنند و تیم هایی که از توان فنی و روحی و بدنی مناسبی برخوردار باشند به طور قطع رویارویی با تیم های مختلف برایشان چندان تفاوتی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: فصل گذشته چند هفته ابتدایی برای ماشین سازی بازی های سختی وجود داشت و امسال هم همان گونه شده است.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: هر تیمی که می خواهد در لیگ برتر بازی کند باید کمربند خود را از همان هفته های اول محکم ببندد و ما نیز بسیار امیدواریم با تیمی جوان و باانگیزه بتوانیم نتایج درخشانی کسب کنیم.

علوی شرایط فصل جدی ماشین سازی نسبت به صول قبل را بسیار متفاوت خواند و با اشاره به تغییرات عدیده در کادرفنی و بازیکنان، گفت: در حذب نفرات جدید با نظر مساعد سرمربی تیم، بازیکن مدنظر به ما معرفی می شود د و مذاکره با این افراد انجام می گیرد.

وی با بیان یانکه ماشین سازی در جابجایی بازیکن از صفر شروع کرده است، گفت: بیشتر بازیکنان فصل گذشته قرارداد یک ساله داشتند و از تیم جدا شدند و چند بازیکن هم مورد تأیید کادر فنی قرار نگرفتند و از تیم رفتند که بر همین اساس از لیگ برتر و لیگ دسته یک چند بازیکن را جذب کردیم که از انگیزه و کیفیت خوبی برخوردار هستند.

علوی با تاکید بر اینکه ماشین سازی ادعایی در جابجایی ندارد و طبق سیاست باشگاه حرکت کرده است، یادآور شد: تمام کارهای باشگاه با نظم انضباط اجرا شده است و امیدوارم در فصل جدید برای این باشگاه قدیمی و باسابقه آبروداری کنیم.

به گزارش وبلاگ بهسا، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تغییر مالک خود و رویکرد بومی و جوان گرایی تعداد 15 بازیکن فصل گذشته خود را از دست داد و تا به امروز نیز با 13 بازیکن جدید قرارداد بسته است که در میان تیم های لیگ برتری رکورد به شمار می رود.

سبزقباهای تبریز در هفته اول لیگ برتر فصل جدید روز شنبه 10 آبان ماه در مشهد به مصاف شهرخودروی این شهر می فرایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران علوی: پنجره جابجایی ماشین سازی به زودی باز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران علوی: پنجره جابجایی ماشین سازی به زودی باز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید