خبرنگاران لرستان از نظر کرونا شرایط نامطلوبی دارد

به گزارش وبلاگ بهسا، خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: در حال حاضر شرایط استان لرستان از نظر کرونا همچنان نامطلوب است و متاسفانه فرایند بیماری در استان رو به افزایش است.

خبرنگاران لرستان از نظر کرونا شرایط نامطلوبی دارد

به گزارش وبلاگ بهسا، سیدموسی خادمی عصر شنبه در جمع رسانه ها اضافه نمود: با توجه به شرایط خاص استان جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا به صورت مشترک با شورای تامین استان امروز برگزار گردید.

وی اضافه نمود: امروز در این نشست، دستورات موکدتری در مورد ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی و ختم در استان صادر شد و در این مورد دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد هم دستور برخورد و دستگیری و جریمه خاطیان را صادر کردند.

استاندار لرستان کفت: به منظور کاهش تجمع مردم در چنین شرایطی، همچنین تجمع در آرامستان های استان ممنوع است.

وی ادامه داد: تاکید همیشگی من این است که تمام این موارد و مصوبات فرعی خواهد بود اگر مردم همراهی لازم را نداشته باشندو این بیماری کمتر نخواهد شد.

از ابتدای شیوع کرونا تا 22 آبان، 132 هزار و 217 نمونه مشکوک به آزمایشگاه های استان ارسال شد که تا به امروز ابتلای قطعی 49 هزار و 324 شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد 975 نفر نیز جان باخته اند.

استان لرستان هم اکنون در شرایط فوق قرمز شیوع کرونا است و بجز شهر چگنی که شرایط زرد دارد مابقی شهرهای آن در حالت فوق حاد یا بحرانی هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران لرستان از نظر کرونا شرایط نامطلوبی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران لرستان از نظر کرونا شرایط نامطلوبی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید