خبر های استقلال، شرایط عجیب قایدی: بند آزادسازی نجومی برای باشو! خبرنگاران

به گزارش وبلاگ بهسا، مهاجم تیم استقلال درحالی از حضور در تمرینات این تیم سر باز زده که در شرایط عجیبی قرار گرفته است.

خبر های استقلال، شرایط عجیب قایدی: بند آزادسازی نجومی برای باشو! خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسا، مهدی قایدی، مهاجم جوان تیم استقلال تهران در آغاز پنجره جابجایی زمستانی امسال هنوز با مسائلی که از تابستان وجود داشته دست و پنجه نرم می کند. بهترین گلزن نیم فصل اول آبی پوشان از شروط داخل قراردادش رضایت ندارد و این مسأله موجب شده که او برای یک هفته از تمرینات دور باشد.

قایدی طی مدتی که در تمرینات حضور نداشته از طریق مدیربرنامه اش قصد مرتفع کردن مسائل و اضافه شدن به آبی ها را دارد اما طرفین با شروط عجیب باشگاه استقلال به توافق نرسیده اند. او پس از مصاف هفته چهاردهم برابر نساجی مشخص کرد که قراردادش مشکل دارد و از زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند تا به امروز هنوز برطرف نشده است.

مدیر برنامه قایدی و مدیران استقلال روز یکشنبه جلسه داشتند که طی این دیدار به توافق نرسیدند. در حال حاضر قرارداد مهدی قایدی 840 میلیون تومان است و او برای یک فصل این رقم را دریافت می کند.

کننده قایدی در این جلسه 3.5 میلیارد تومانی به باشگاه داده و مورد موافقت باشگاه قرار نگرفت که حتی او حاضر شد تا روی رقم 3 میلیارد تومان هم توافق کنند اما باشگاه قبول نکرد.

او پنج سال پیش با جدایی از شاهین بوشهر به استقلال آمد و سال دوم که قراردادش را تمدید کرد، مدیران وقت باشگاه آپشنی در توافق با او قرار دادند که اگر پیشنهادی به دست این بازیکن برسد با پرداخت رقم 400 هزار دلار با جلب رضایت باشگاه، جدا شود.

کننده قایدی طی مذاکرات با استقلالی ها به توافق نرسیده و تصمیمش را عوض کرده است. او از سوی این بهترین گلزن استقلال در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر به باشگاه گفته بندی در قرارداد او بگنجانند که اگر پیشنهاد مناسب خارجی رسید او بتواند راحت تر ترانسفر شود.

باشگاه این پیشنهاد را به یک شرط پذیرفته است. شرط باشگاه این است که بند آزادسازی او 2 میلیون یورو باشد. با این شرایط اگر باشگاهی خواهان جدایی او باشد، باید این رقم نجومی را بپردازد و سپس برای جذب او رقابت کند.

در شرایط فعلی به دنبال مذاکرات طولانی و بی نتیجه کننده قایدی و مدیران استقلال، این بازیکن از شرایطش ناراضی است و همانطور که بعد از بازی بازی با نساجی در ورزشگاه آزادی گفته بود، بلاتکلیف است.

همین جریان باعث شده تا این بازیکن از حضور در تمرینات سر باز بزند و برای یک هفته پس از سرماخوردگی که داشت فعلا به تمرینات شاگردان محمود فکری برای بازی هفته شانزدهم مقابل می رفسنجان اضافه نشود. این کشمکش اگر ادامه داشته باشد آنها در نهایت می توانند مهدی قایدی را محروم کنند که طبق آیین نامه کمیته انضباطی اگر او در تمرینات حضور پیدا نکند، در نهایت 4 ماه محروم می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خبر های استقلال، شرایط عجیب قایدی: بند آزادسازی نجومی برای باشو! خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر های استقلال، شرایط عجیب قایدی: بند آزادسازی نجومی برای باشو! خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید