خنده دارترین عکس از مهران غفوریان لاغر !

به گزارش وبلاگ بهسا، خبرنگاران: مهران غفوریان با انتشار عکسی خنده دار در کنار یک بابانوئل کریسمس را به مسیحیان عزیز تبریک گفت.

خنده دارترین عکس از مهران غفوریان لاغر !

مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است. مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فعالیت خود را در سال 1373 با حضور در مجموعۀ تلویزیونی لبخند سوم شروع کرد. یکی از بازیگران سریال نیسان آبی مهران غفوریان است. مهران غفوریان عکس جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش وبلاگ بهسا، مهران غفوریان بازیگر سریالهای طنز ایرانی در اینستاگرامش تصویری خنده دار را به اشتراک و متنی را برای تبریک کریسمس به هموطنان مسیحی اش به اشتراک گذاشت.

مهران غفوریان در استانبول ماندگار شد!

همسر مهران غفوریان، تصویر اخیر او را در استانبول بازنشر داد و نوشت که دلتنگ او شده است. در مقابل مهران غفوریان نیز به سرعت پاسخ داد.

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون ماه قبل تصویری منتشر کرد و اطلاع داد که بدون اعضای خانواده اش از ایران خارج شده است.

بعد خبر رسید که او ترکیه سفر نموده است و قصد ماندن در این کشور را ندارد. اما حالا با گذشت چند هفته هنوز به ایران برنگشته است.

او هنوز نگفته که چه زمانی به ایران بر می شود. بعضی می گویند او دیگر قصد برگشت ندارد، اما در مقابل بعضی هم می گویند که او برای ضبط سریال نیسان به این کشور سفر نموده و در هفته های آینده به ایران بازخواهد گشت.

منبع: وقت صبح

منبع: رکنا

به "خنده دارترین عکس از مهران غفوریان لاغر !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خنده دارترین عکس از مهران غفوریان لاغر !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید