درخواست یحیی از مدیران پرسپولیس؛ مذاکره فوری با 3 بازیکن

به گزارش وبلاگ بهسا، بازگشت پرسپولیس به تهران و نزدیک شدن رقابت های فصل جاری لیگ برتر به سرانجام خود باعث بروز شایعاتی در مورد لیست خروج این تیم و همچنین جدایی چند بازیکن اصلی مطرح شد.

درخواست یحیی از مدیران پرسپولیس؛ مذاکره فوری با 3 بازیکن

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بهسا، تیم فوتبال پرسپولیس با خاتمه یافتن بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2021 آسیا به عنوان صدرنشین از گروه E صعود کرد تا نایب قهرمان فصل گذشته این مسابقات بار دیگر در دور حذفی حاضر گردد.

بازگشت پرسپولیس به تهران و نزدیک شدن رقابت های فصل جاری لیگ برتر به خاتمه خود باعث بروز شایعاتی در مورد لیست خروج این تیم و همچنین جدایی چند بازیکن اصلی مطرح شد.

احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان و وحید امیری سه بازیکن اصلی این تیم محسوب می شوند که قراردادهایشان در تابستان به خاتمه می رسد و زمزمه هایی مبنی بر خروج قطعی کنعانی زادگان از لیست شاگردان یحیی به گوش می رسد. همچنین نورالهی و وحید امیری نیز پاسخ قطعی برای ماندن یا رفتن از پرسپولیس نداده اند تا ابهام درباره بازیکنان فصل آینده این تیم بیش از پیش گردد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در جریان بازی های تیمش در گروه E لیگ قهرمانان آسیا جلساتی را با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه برگزار کرد و او را در جریان خواسته های خود قرار داد. گل محمدی خواستار حفظ تمام بازیکنان ایرانی تیمش است وخواستار تمدید قرارداد آنهاست. همچنین سرمربی سرخپوشان لیستی بابت خرید به شکوری ارائه ننموده و این موضوع را به خاتمه فصل لیگ برتر و جام حذفی موکول نموده است.

از این رو باشگاه پرسپولیس میخواهد مذاکره برای حفظ بازیکنان فعلی تیمش را در دستور کار قرار داده و آنها را حفظ کند. نورالهی، امیری و کنعانی زادگان پس از بازی این تیم مقابل استقلال تهران مذاکرات خود با باشگاه پرسپولیس را شروع خواهند کرد تا در صورت توافق به فعالیت خود ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست یحیی از مدیران پرسپولیس؛ مذاکره فوری با 3 بازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست یحیی از مدیران پرسپولیس؛ مذاکره فوری با 3 بازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید