درگیری مرگ بار به خاطر نگاه چپ!

به گزارش وبلاگ بهسا، جوانی که متهم است فردی را به خاطر نگاه چپ به قتل رسانده، در دادگاه قتل را انکار کرد و گفت همدستش که متواری است، مرتکب قتل شده است.

درگیری مرگ بار به خاطر نگاه چپ!

به گزارش شرق، این پسر جوان که در شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت، گفته های قبلی خود را درباره ارتکاب قتل انکار کرد و گفت دوستش که حالا فراری است، قتل را انجام داده و در برابر چند نفر هم اعتراف نموده که فردی را به قتل رسانده است. در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، مادر مقتول در صندلی نهاده شد و خواهان صدور حکم قصاص شد.

او گفت فرزندم سه میلیون تومان پول همراهش بود و من فکر می کنم متهم به همین دلیل پسرم را به قتل رسانده است.

وقتی نوبت به متهم رسید، او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من این اتهام را قبول ندارم. آن روز با دوستم، مهرداد، بیرون بودیم که محمود را دیدیم. محمود نگاه چپ به ما کرد و همین هم باعث شد باهم درگیر شویم. من در آن درگیری یک سیلی به مقتول زدم و یک ضربه چاقو با کارد میوه خوری هم به او وارد کردم، بعد مهرداد جلوی من را گرفت و من هم رفتم. بعد از آن دیگر نمی دانم چه اتفاقی افتاد که محمود کشته شد. او حالش خوب و سالم بود. در خانه بودم که من را بازداشت کردند و گفتند محمود جانش را از دست داده است. مهرداد هم با من بازداشت شد، اما بعد از چند روز، چون او به طورکلی درگیری را انکار کرد، آزادش کردند. ولی من از ابتدا حقیقت را گفتم و قبول کردم که با محمود درگیر شدم و حالا من را متهم به قتل نموده اند.

وقتی نوبت به وکیل متهم رسید، او گفت: موکل من قتل را مرتکب نشده است، او از ابتدا گفته یک سیلی و یک ضربه با کادر میوه خوری به مقتول زده است، به جز این دیگر کاری با مقتول نداشته و بعد هم زمانی که به خانه رفته، او زنده بوده است، اما در گزارش پزشکی قانونی آمده که مقتول به دلیل تخریب نسج مغزی و آسیب دیدگی شدید جانش را از دست داده است. همچنین ذکر شده که خردشدگی زانو هم در مقتول وجود داشته است درحالی که اصلا موکل من ضربه ای به زانوی مقتول نزده است. این در حالی است که مهرداد بعد از آزادی با وثیقه فرار نموده و دوستانش او را در قهوه خانه ای دیده اند و درحالی که مست بوده گفته فردی را به قتل رسانده است. با توجه به همه شواهد من درخواست دارم مهرداد شناسایی و بازداشت و موکل من هم آزاد گردد.

ضمن اینکه درخواست دارم از شاهدانی که مهرداد در برابرشان اعتراف نموده که فردی را کشته است نیز بازپرسی گردد. مادر مقتول درخواست قصاص نموده است و موکل من به قتل اعتراف ندارد و شواهد هم نشان می دهد که او این کار را ننموده است. پدر موکلم او را به سختی عظیم نموده، او مردی دوره گرد است که به سختی هزینه زندگی فرزندانش را تأمین می نماید.

بعد از گفته های وکیل متهم، قضات وارد شور شدند. آن ها ایراد ها را وارد ندانستند و پسر جوان را به قصاص محکوم کردند.

منبع: فرارو

به "درگیری مرگ بار به خاطر نگاه چپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری مرگ بار به خاطر نگاه چپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید