دستگیری متهم متواری و کشف بیش از 1700 گرم مواد مخدر

به گزارش وبلاگ بهسا، رییس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم و کشف بیش از 1700 گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

دستگیری متهم متواری و کشف بیش از 1700 گرم مواد مخدر

به گزارش گروه حوادث وبلاگ بهسا، سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند اظهار کرد: ساعت 3 بامداد سی و یکم خرداد ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه آزادگان جهت شرق به غرب قبل از بزرگراه فتح به یک دستگاه خودرو پراید که فاقد پلاک جلو بود مظنون شدند که پس از استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص شد، فاقد سابقه است اما راننده خودروی پراید به محض مشاهده خودروی گشت پلیس آگاهی از خودرو پیاده شد و یک عدد وسیله مخصوص استعمال مواد مخدر شیشه را به بیرون پرتاب کرد.

وی اضافه کرد: در ادامه و طی بررسی های اولیه مشخص شد هویت راننده خودرو حسن 31 ساله است و حالت روانی طبیعی ندارد و دارای اضطراب شدید است. بر همین اساس با هماهنگی های لازم و بازرسی از خودرو 926 گرم مواد مخدر با لفافه شبیه به هروئین و 799 گرم مواد با لفافه مشکوک به شیشه کشف شد.

یوسف وند اضافه کرد: در نهایت با هماهنگی های اجرا شده، خودرو به پارکینگ منتقل شد و متهم و مواد مخدر کشف شده برای بررسی بیشتر تحویل پایگاه پنجم مبارزه با مواد مخدر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در سرانجام گفت: طی بررسی های به عمل آمده مشخص شد متهم سابقه دار و متواری است که با اقدام به موقع و عکس العمل هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی وی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

منبع: ایسنا

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری متهم متواری و کشف بیش از 1700 گرم مواد مخدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری متهم متواری و کشف بیش از 1700 گرم مواد مخدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید