دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با رئیس فدراسیون اسکیت

به گزارش وبلاگ بهسا، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با رئیس فدراسیون اسکیت دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با رئیس فدراسیون اسکیت

به گزارش وبلاگ بهسا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل امروز چهارشنبه 18 فروردین ماه به همراه زلیخا فیضی رئیس هیئت اسکیت این استان در محل فدراسیون حضور یافت و با محمدرضایی رئیس، هنرجو نایب رئیس و وفاخواه نایب رئیس بانوان فدراسیون اسکیت دیدار کرد.

در این دیدار دو طرف بر تعامل گسترده تر و اجرای برنامه های اسکیت، به منظور رشد بیشتر این ورزش مفرح به گفت وگو و مصاحبه پرداختند.

سجاد انوشیروانی ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون از ورزش اسکیت استان در خصوص فرآیند ساخت پیست اسکیت این استان گفت: اسکیت به اندازه وزنه برداری برای ما مهم است و در تلاشیم با دریافت اعتبارات تخصیص یافته، پروژه مجموعه اسکیت را در سال 1401 به سر منزل مقصود برسانیم.

وی ادامه داد: امسال پیست اسکیت را آماده می کنیم تا ورزشکاران استان بتوانند از این امکانات استفاده نمایند.

انوشیروانی اضافه نمود: ما در حمایت از هیات های ورزشی استان به فدراسیون ها سر میزنیم تا با تعامل بتوانیم به اهداف خود در استان دست یابیم.

وی اضافه نمود: باید از ظرفیت های شهرداری ها استفاده شود و اداره کل ورزش هم این مهم را در برنامه کاری خود قرار داده است.

زلیخا فیضی رییس هیات اسکیت استان اردبیل ضمن تبریک سال جدید گفت: باید از حمایت های همیشگی مدیر کل و رییس فدراسیون اسکیت تشکر نمایم و با انرژی مثبتی که از این عزیزان میگیریم فعالیت های خود را در استان ادامه می دهیم.

وی در ادامه در خصوص کمبودها و نیازهای اسکیت استان گزارشی ارائه نمود.

محمدرضایی رئیس فدراسیون اسکیت نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ازنگاه ویژه مدیر کل به اسکیت قدردانی نمود و گفت: خوشحالم فردی در مسند ورزش استان واقع شده است که خود سال ها خاک ورزش را خورده و خاطرات شیرینی را در ذهن مردم جامعه به جا گذاشته است.

رییس فدراسیون اسکیت در خصوص پیست سرپوشیده اسکیت استان اردبیل گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی، این پیست می تواند یکی از پایگاه های ما برای برگزاری مسابقات بین المللی و داخلی باشد.

وی اضافه نمود: فدراسیون به صورت همه جانبه در کنار هیات های استانی خواهد بود.

مجید هنرجو نایب رئیس فدراسیون هم از حضور مدیر کل و رییس هیات اسکیت استان اردبیل تشکر نمود و گفت: امیدوارم ساخت و بهره برداری از پیست اسکیت اردبیل که یکی از نیاز های جدی ورزش اسکیت می باشد هرچه زودتر با حمایت های مدیر کل و پیگیری رییس هیات صورت پذیرد و فدراسیون در جهت رسیدن به این هدف همراه خواهد بود.

در ادامه وفا خواه نایب رئیس بانوان نیز از فعالیت های بخش بانوان استان اردبیل در حوزه قهرمانی و آموزش تشکر و قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با رئیس فدراسیون اسکیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با رئیس فدراسیون اسکیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید