برطرف تحریم های داخلی در اولویت مدیران دولتی قرار گیرد

به گزارش وبلاگ بهسا، رئیس اتاق قم با اشاره به شرایطی که تحریم بر کشور ما ایجاد نموده است گفت: همه فعالان مالی که در کوشش برای حفظ اشتغال موجود در کشور هستند برای دفع مسائل تحریمی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

برطرف تحریم های داخلی در اولویت مدیران دولتی قرار گیرد

ابوالفضل خاکی در چهل و هفتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قم اضافه کرد: امروز فراوری در کشور ما با مسائلی همانند آنالیز تراکنش های مالی به وسیله اداره کل مالی مالیات روبرو است و بعلاوه مسائل بیمه ای و بانکی باعث شده تا بیش ازپیش نیازمند برطرف تحریم های داخلی باشیم به نظر می رسد شرایط موجود فرایند فراوری در کشور آینده روشنی را پیشروی خود مشاهده نمی کند.

عضو هیأت نمایندگان اتاق ایران توضیح داد پرداخت مالیات یک وظیفه است که نحوه دریافت آن از فراوریکنندگان و صنعتگران نیاز به بازنگری ویژه دارد، نحوه دریافت مالیات و نگاه این اداره کل به فعالان مالی در این شرایط سخت فشار مالی زیادی به فراوریکنندگان وارد نموده است وی اضافه کرد: خوشبختانه در بعضی از استان ها تعامل مسئولان متولی بعضی مسائل بیمه ای را مرتفع ساخته است وی ابراز امیدواری کرد ادامه همین فرایند نگاه ویژه مدیران در بخش های دیگر دولت را به اقتصاد و فراوری در کشور تغییر دهد.

ابوالفضل خاکی در جمع مدیران دولتی از مجذوب کننده نبودن تسهیلات بانکی گفت و گفت: بانک ها همچنان با دریافت سود بالا و دریافت جریمه از تسهیلات اعطایی به فراوریکنندگان و عدم توجه به مصوبات متعدد در جلسات ستاد تسهیل و بعلاوه ستاد اقتصاد مقاومتی فراوریکنندگان را با دلسردی به سمت تعطیلی واحد و تملیک آن سوق می دهند.

وی ادامه داد امیدواریم با برطرف تحریم های داخلی به گونه ای که اولویت آنالیز مدیران دولتی مسائل فراوری در کشور باشد نه تنها اشتغال و فراوری موجود در کشور را حفظ کنیم بلکه شاهد رشد و توسعه واحدهای صنعتی، معدنی و کشاورزی باشیم.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "برطرف تحریم های داخلی در اولویت مدیران دولتی قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف تحریم های داخلی در اولویت مدیران دولتی قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید