رونمایی از جاسوس بازی در پیشوا

به گزارش وبلاگ بهسا، شب گذشته در گردهمایی فعالان فرهنگی در پیشوا از جاسوس بازی حمیدداوودآبادی با حضور نویسنده کتاب، امام جمعه و مسئولین شهر پیشوا، دکتر وحید یامین پور، جواد موگویی، مازیار بیژنی، دکتر حسین قرایی و جمعی از شعرا و نویسندگان انقلابی رونمایی شد.

رونمایی از جاسوس بازی در پیشوا

به گزارش خبرنگار فرهنگی وبلاگ بهسا، جاسوس بازی تازه ترین کتاب حمیدداوود آبادی است که توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است.

شب گذشته در گردهمایی بزرگ فعالان فکری، فرهنگی در پیشوا(پیشوای قیام)، از کتاب تازه انتشارات شهید کاظمی رونمایی شد.

حمید داوود ابادی نویسنده کتاب درباره کتاب گفت: از مدت ها پیش خصوصا زمان جنگ یکی از دغدغه هایم این بود که چرا بعضی آدم ها میپذیرند که مثلا با وجود اینکه در این کشور زندگی می کنند و حتی گاهی مسئولیت دارند و در جنگ هم حضور مستقیم دارند جاسوس دشمن شوند و خودشان را به دشمن بفروشند. که این اتفاق در قبال پول یا هر چیز دیگری که ممکن بود رخ داده باشد.

داوود آبادی افزود: نمونه هایی را هم دیده بودم که طرف خودش را به دشمن فروخته آخر سر دستگیر و اعدام شده و فدای دشمن شده است. این دغدغه من بود که چه میشود که این ها به اینجا میرسند. به همین خاطر از یکی دو سال گذشته افتادم دنبال همین و آن نمونه هایی که خودم در صحنه جنگ سراغ داشتم و نمونه های دیگری که از اول انقلاب پیش آمده بود، را جمع آوری کنم. روی این ها موثق و مفصل شروع به کار کردم.

نویسنده جاسوس بازی در ادامه گفت: نتیجه این بررسی ها کتاب جاسوس بازی شد. تعدادی از افرادی که به اسم خدمت در این مملکت زندگی میکردند و در نهایت خیانت یا فرار کردند یا اعدام شدند نامشان در این کتاب آمده است و در موردشان بحث شده است. کسانی که وطنشان را به دشمن فروختند. خیلی هاشان خانواده های خود را بدبخت کردند و به عنوان ننگین خیانت از این ها یاد میشنود. من این کتاب را نوشتم که درس عبرتی برای همه باشد و این تذکر را بدهم که از دشمن درونی بیشتر باید ترسید.

در این مراسم نویسندگان و چهره هایی چون مجتبی رحماندوست، سعید علامیان، وحید یامین پور، اکبر والایی، یوسف قوجق، کامران شرفشاهی و ... حضور داشتند.

این مراسم در حاشیه گردهمایی بزرگ فعالان فکری فرهنگی که به بهانه 57 امین سالگرد قیام 15 خرداد در پیشوا در حال برگزاری است، صورت گرفت.

جاسوس بازی؛ ماجراهای واقعی و تلخ از خیانت های داخلی، اثر جدید حمید داوود آبادی در قطع رقعی و 280 صفحه توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونمایی از جاسوس بازی در پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از جاسوس بازی در پیشوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید