ساخت 335 واحد مسکونی و اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، بنیاد مستضعفان پای کار رسیدگی به محرومان است

به گزارش وبلاگ بهسا، رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به شهرستان محروم رشتخوار در خراسان رضوی و با حضور در جلسه شورای اداری این شهرستان، جزئیاتی از اقدامات این بنیاد را برای محرومین رشتخوار اظهار داشت.

ساخت 335 واحد مسکونی و اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، بنیاد مستضعفان پای کار رسیدگی به محرومان است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بهسا، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در سفری 2 روزه به خراسان رضوی با حضور در شهرستان محروم رشتخوار به عنوان یکی از منطقه ها هدف طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان با اشاره به فعالیت محرومیت زدایی بنیاد در این منطقه اظهار کرد: بنیاد مستضعفان حدود یک سال است که در این منطقه با هدف محرومیت زدایی، حضور فعال دارد و در تلاشیم تا بیش از سایر حوزه ها، در بخش اشتغالزایی و تسهیلات قرض الحسنه اشتغال با هدف توانمندسازی مردم عزیز این منطقه فعالیت کنیم.

وی با بیان اینکه ما برای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، هیچ سقفی در منطقه رشتخوار درنظر نخواهیم گرفت، گفت: با توجه به پتانسیل های بسیاری که در این منطقه در حوزه کشاورزی و بخصوص کشت زعفران وجود دارد، ما از طرح های اشتغالزایی برای رونق این حوزه حمایت می کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به حمایت این بنیاد از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و سایر اقشار احتیاجمند فاقد پوشش حمایتی گفت: در این سفر بیش از 5 هزار بسته معیشتی نقدی 500 هزار تومانی برای تمام خانواده های تحت پوشش نهاد های حمایتی و بعلاوه 2 هزار بسته معیشتی برای فاقدین پوشش حمایتی، در نظر گرفته شد تا هفته آینده در اختیار عزیزان منطقه رشتخوار قرار خواهد گرفت.

به گفته فتاح، بنیاد مستضعفان در منطقه محروم رشتخوار، تامین 335 واحد مسکونی احتیاجمندان را عهده دار شده است که قرار است به وسیله بنیاد مسکن ساخته گردد.

بعلاوه بر اساس اعلام رئیس بنیاد مستضعفان، این بنیاد برای یاری به جهیزیه احتیاجمندان، بر اساس احتیاج اهالی این شهرستان، اقداماتی را در دستور کار قرار می دهد.

وی در مورد واگذاری قنوات و چاه های آب در اختیار بنیاد مستضعفان در این منطقه نیز گفت: ما در مورد این موارد هرآنچه به نفع مردم است را انجام می دهیم و قطعا نخواهیم گذاشت تا مردم از این قنوات بی بهره بمانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ساخت 335 واحد مسکونی و اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، بنیاد مستضعفان پای کار رسیدگی به محرومان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 335 واحد مسکونی و اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، بنیاد مستضعفان پای کار رسیدگی به محرومان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید