سخنگوی بایدن: ترامپ را از کاخ سفید بیرون می کنیم

به گزارش وبلاگ بهسا، منابع فرانسوی گزارش دادند که سخنگوی جو بایدن، نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا اعلام نمود صورت امتناع ترامپ از قبول شکست در انتخابات، او را از کاخ سفید بیرون می کنیم چرا که او بارها ادعا نموده شکست را قبول ننموده و کاخ سفید را ترک نمی کند.

سخنگوی بایدن: ترامپ را از کاخ سفید بیرون می کنیم

به نقل از منابع فرانسوی، سخنگوی جو بایدن، نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا خاطرنشان کرد که در صورت امتناع ترامپ از قبول شکست در انتخابات، او را از کاخ سفید بیرون می نماید.

اندرو بیتس سخنگوی جو بایدن گفت: آمریکایی ها درباره نتیجه این انتخابات تصمیم خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: مقامات آمریکایی کاملاً قادر به اخراج متجاوزان از کاخ سفید هستند.

منابع فرانسوی گزارش دادند به نظر می رسد ترامپ میخواهد نتایج آراء صندوق های رای را به چالش کشیده و مسند قدرت خود در کاخ سفید را ترک نکند.

پیش تر چندین رسانه آمریکایی گزارش دادند ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بارها اعلام نموده که قصد ندارد دفتر کار خود در کاخ سفید را ترک کند.

به گفته سی ان ان، ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، سخنرانی شکست در انتخابات را آماده ننموده و در مکالمات با همکاران خود در روزهای اخیر؛ مدعی شده که او قصد واگذاری انتخابات را ندارد.

تارنمای رسانه آمریکایی Vanity Fair گزارش داده است که دونالد ترامپ در محافل خصوصی اعتراف نموده است که فرایند انتخابات به نفع او پیش نمی رود اما او بر این عقیده است که یک جنگ طولانی مدت حقوقی و جنجال به پا کردن درمورد تقلب در انتخابات به حد کافی در سطح جامعه تردید ایجاد می نماید تا او امکان رد کردن نتایج انتخابات را بیابد.

سی ان ان به نقل از یک منبع نزدیک به ترامپ اضافه کرد: او در حالت آماده باش جنگی قرار داد؛ چراکه تصور می نماید جنگیدن ورق را به نفع او بر می گرداند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "سخنگوی بایدن: ترامپ را از کاخ سفید بیرون می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی بایدن: ترامپ را از کاخ سفید بیرون می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید