سری A، اینتر با پیروزی خانگی نیم فصل نخست را به انتها رساند، شاگردان مورینیو به سامپدوریا امتیاز دادند

به گزارش وبلاگ بهسا، دیدارهای هفته نوزدهم سری A ایتالیا با پیروزی خانگی مدافع عنوان قهرمانی و تساوی تیم های رم و سامپدوریا دنبال شد.

سری A، اینتر با پیروزی خانگی نیم فصل نخست را به انتها رساند، شاگردان مورینیو به سامپدوریا امتیاز دادند

به گزارش وبلاگ بهسا، در ادامه ملاقاتهای هفته نوزدهم هفته پایانی نیم فصل نخست سری A ایتالیا، امشب (چهارشنبه) 5 ملاقات برگزار گردید که در مهمترین آنها تیم فوتبال اینتر، مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در خانه خود با نتیجه یک بر صفر از سد تورینو گذشت. تنها گل اینتر در این بازی را دنزل دومفرایس در دقیقه 30 به ثمر رساند تا نراتزوری چهاردهمین پیروزی فصلش را کسب کند و با 46 امتیاز، فاصله خود را با ناپولی رده دومی افزایش دهد. تیم تورینو هم با 25 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

در دیگر بازی مهم امشب سری A تیم فوتبال رم در استادیوم المپیکو مقابل میهمانش سامپدوریا به تساوی یک - یک بسنده کرد. شامرادوف در دقیقه 72 گل نخست را برای رمی ها به ثمر رساند اما تنها 8 دقیقه بعد آبی پوشان شهر جنوا با گل مانولو گابیادینی کار را به تساوی کشاندند. رم با این نتیجه 32 امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. سامپدوریا هم با 20 امتیاز در رده پانزدهم جدول است.

امشب بعلاوه تیم فوتبال لاتزیو پیروز شد میزبان خود ونتزیا را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد. پدرو رودریگس در دقیقه 3 گل نخست را برای لاتزیو زد. فورته در دقیقه 30 کار را برای ونتزیا به تساوی کشاند. در ادامه آچربی در دقیقه 48 دوباره لاتزیو را پیش انداخت و گل لوئیس آلبرتو در دقیقه 5+90 هم خیال شاگردان مائوریتزیو ساری را از بابت کسب پیروزی آسوده کرد. لاتزیو با کسب نهمین پیروزی فصلش 31 امتیازی شد اما در رده هشتم باقی ماند. ونتزیا هم با 17 امتیاز در جایگاه شانزدهم است.

در سایر بازی ها ساسولو در خانه با نتیجه 3 بر صفر مغلوب بولونیا شدو هلاس ورونا در خانه برابر فیورنتینا یک - یک مساوی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سری A، اینتر با پیروزی خانگی نیم فصل نخست را به انتها رساند، شاگردان مورینیو به سامپدوریا امتیاز دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سری A، اینتر با پیروزی خانگی نیم فصل نخست را به انتها رساند، شاگردان مورینیو به سامپدوریا امتیاز دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید